FB pixel TP pixel
Slunce v síti
Slunce v síti

Slunce v síti

Slunce v síti
Česko | 1962 | Drama | Vztahy | 90 minut

Průkopnické dílo slovenské kinematografie, kterým byl přehodnocen tehdejší směr vývoje a které naznačilo novou cestu (po desetiletích myšlenkové sterility, výrazového schematismu a povstalecko-budovatelského patosu), bývá považováno za první dílo české a slovenské nové vlny. Přináší nejen nový způso...

Průkopnické dílo slovenské kinematografie, kterým byl přehodnocen tehdejší směr vývoje a které naznačilo novou cestu (po desetiletích myšlenkové sterility, výrazového schematismu a povstalecko-budovatelského patosu), bývá považováno za první dílo české a slovenské nové vlny. Přináší nejen nový způsob vyprávění (skládání \rozbíjeného\ příběhu s důrazem na obrazové vyjadřování), ale i nový pohled na realitu analytickým zaměřením na city a pocity člověka, historické a společenské souvislosti. Postupy pocitového filmu tlumočí Uher vztah mladých k světu neobvyklou poetickou formulací.

IMDb  76 % Kinobox  74 %

Slunce v síti online

Sledovat Slunce v síti online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Slunce v síti online, zda je ke stažení a zda má Slunce v síti dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 24. 1. 2023
Půjčení za 65 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
anglické titulky | od 1. 2. 2023
Půjčení (HD) za 80 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Slunce v síti recenze a hodnocení

Ve filmu Slunce v síti hrají .

Film Slunce v síti režíruje .

Film Slunce v síti má 90 minut.

Film Slunce v síti můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Slunce v síti je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.