FB pixel TP pixel
Louis & Luca: The Big Cheese Race
Louis & Luca: The Big Cheese Race

Sluník a Ludvík a velký sýrový závod

Louis & Luca: The Big Cheese Race
Norsko | 2015 | Louis & Luca | Animované filmy | Pro nejmenší | 78 minut

Jeden je zbrklý, druhý bojácný, ale společně zvládnou cokoli. Straka Sluník a ježek Ludvík bydlí spolu s vynálezcem Reodorem v městečku Hoplavík. Zatímco Sluník se hrdě prohlašuje za mistra světa ve všem, co se namane a po hlavě se vrhá do jakékoli výzvy, zakřiknutý Ludvík by se nejradši nepouštěl ...

Jeden je zbrklý, druhý bojácný, ale společně zvládnou cokoli. Straka Sluník a ježek Ludvík bydlí spolu s vynálezcem Reodorem v městečku Hoplavík. Zatímco Sluník se hrdě prohlašuje za mistra světa ve všem, co se namane a po hlavě se vrhá do jakékoli výzvy, zakřiknutý Ludvík by se nejradši nepouštěl vůbec do ničeho, protože si každou teoretickou překážku zveličuje do odstrašujících rozměrů. Reodor pak pro oba funguje jako potřebná racionální opora, když svým klidem a rozvahou dokáže zkrotit jak přílišné ambice, i úzkostlivou nejistotu. Městečko Hoplavík již odnepaměti soupeří s konkurenčním městečkem Hráblová. Když se Sluník dozví, že pradávný sýrový závod mezi oběma rivaly skončil naposledy nerozhodně, nemůže to nechat jen tak. Jenže tentokrát nepůjde jen o čest. Vedoucí vyhlášené hráblovské mlékárny Olvar Hrabivold totiž Sluníka vyprovokoval, aby se upsal k sázce, kterou dá všanc Reodorovu dílnu... Norský film animovaný technikou stop motion v sobě spojuje pitoresknost starosvětských animáků Břetislava Pojara s rozvernou kutilskostí Wallace a Gromita. Výsledkem je osvěžující přístup nejen k vyprávění i stylu, který je na hony vzdálený současným překotným počítačově animovaným filmům. Namísto hysterie přichází s decentní výstředností a zbrklé tempo nahrazuje pozvolným rozvíjením nevšedních situací. Zatímco si nenásilně utahuje z nadutosti a horlivé pýchy, vyzdvihuje solidaritu, vynalézavost a nekonfliktní řešení problémů.

Sluník a Ludvík a velký sýrový závod obsazení

Herci: Kari Ann Gronsund, Trond Hovik, Per Skjolsvik, Kare Conradi, John Brungot, Anders Bye, Jakob Oftebro

Režie: Rasmus A. Sivertsen

IMDb  65 % Kinobox  67 % Sluník a Ludvík a velký sýrový závod CSFD 70 %
Voyo
Animované filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Sluník a Ludvík a velký sýrový závod online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Sluník a Ludvík a velký sýrový závod online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Sluník a Ludvík a velký sýrový závod dabing nebo titulky.

Sluník a Ludvík a velký sýrový závod celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Sluník a Ludvík a velký sýrový závod Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sluník a Ludvík a velký sýrový závod recenze a hodnocení

Tvůj názor na Sluník a Ludvík a velký sýrový závod?

Ve filmu Sluník a Ludvík a velký sýrový závod hrají Kari Ann Gronsund, Trond Hovik, Per Skjolsvik, Kare Conradi, John Brungot, Anders Bye, Jakob Oftebro.

Film Sluník a Ludvík a velký sýrový závod režíruje Rasmus A. Sivertsen.

Film Sluník a Ludvík a velký sýrový závod má 78 minut.

Film Sluník a Ludvík a velký sýrový závod není zatím nikde online.

Film Sluník a Ludvík a velký sýrový závod není zatím kde sledovat.