FB pixel TP pixel
Tears of the Sun
Tears of the Sun

Slzy slunce

Tears of the Sun
USA | 2003 | Akční filmy | Terorismus | 121 minut

Když padne demokratický režim v Nigérii a moci se chopí bezohledný vojenský diktátor, dostane ostřílený veterán námořní pěchoty A. K. Waters zdánlivě rutinní úkol - zaschránit ze země členku organizace „Doktoři bez hranic“, doktorku Lenu Kendricksovou, která se stará o oběti zuřící občanské války v ...

Když padne demokratický režim v Nigérii a moci se chopí bezohledný vojenský diktátor, dostane ostřílený veterán námořní pěchoty A. K. Waters zdánlivě rutinní úkol - zaschránit ze země členku organizace „Doktoři bez hranic“, doktorku Lenu Kendricksovou, která se stará o oběti zuřící občanské války v odlehlé vesnici. Lékařka je ochotna opustit vesnici pouze pod podmínkou, že se Watersovi muži postarají o převoz vesničanů na blízkou hranici. Pokud by byli zanecháni napospas osudu, brzy by padli za oběť početné armádě rebelů. Vojáci jsou ochotni vystavit se nejvyššímu riziku a doprovodit vesničany skrze hustou džungli. Avšak stojí před nelehkým rozhodnutím, zda je život jednoho muže cennější než životy jich samotných a ostatních uprchlíků, jejichž záchranu považují za svou morální povinnost.

Hrají: Bruce Willis, Monica Bellucci, Cole Hauser, Eamonn Walker, Johnny Messner, Nick Chinlund, Charles Ingram

Režie: Antoine Fuqua

IMDb  66 % Kinobox  73 %

Slzy slunce online

Sledovat Slzy slunce online můžeš na iTunes, Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Slzy slunce online, zda je ke stažení a zda má Slzy slunce dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Rakuten
Rakuten
původní znění | SD kvalita | od 6. 3. 2019
Půjčení za 49 Kč Nákup za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Slzy slunce zajímavosti

Rozpočet
75 000 000 $
Celosvětové tržby
86 468 162 $
Tržby v USA
43 734 876 $
Tržby v českých kinech
3 189 988 Kč
Návštěvnost v českých kinech
32 926 diváků

Slzy slunce recenze a hodnocení

Ve filmu Slzy slunce hrají Bruce Willis, Monica Bellucci, Cole Hauser, Eamonn Walker, Johnny Messner, Nick Chinlund, Charles Ingram.

Film Slzy slunce režíruje Antoine Fuqua.

Film Slzy slunce má 121 minut.

Film Slzy slunce měl rozpočet 75 000 000 $.

Film Slzy slunce vidělo v českých kinech 32 926 diváků.

Film Slzy slunce můžete vidět na iTunes, Rakuten.

Film Slzy slunce je online na iTunes, Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.