FB pixel TP pixel
Smrt černého krále
Smrt černého krále

Smrt černého krále

Smrt černého krále
Česko | 1971 | Krimi filmy | Krimi komedie

Námět filmu Smrt černého krále čerpá - stejně jako již dříve natočené filmy Pěnička a Paraplíčko, Partie krásného dragouna a Vražda v hotelu Excelsior - z knihy Jiřího Marka "Panoptikum hříšných lidí". Hlavním motivem napínavého příběhu se zdařilým vykreslením pražské periférie a pražského polosvěta...

Námět filmu Smrt černého krále čerpá - stejně jako již dříve natočené filmy Pěnička a Paraplíčko, Partie krásného dragouna a Vražda v hotelu Excelsior - z knihy Jiřího Marka "Panoptikum hříšných lidí". Hlavním motivem napínavého příběhu se zdařilým vykreslením pražské periférie a pražského polosvěta je vyšetřování loupežné vraždy inkasisty Krále. Zákon i zde zastupuje rozvážný policejní rada Vacátko a jeho dva úředníci, inspektor Brůžek a inspektor Bouše...

IMDb  72 %

Smrt černého krále online

Sledovat Smrt černého krále online můžeš na České kino, DaFilms, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Smrt černého krále online, zda je ke stažení a zda má Smrt černého krále dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 20. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
DaFilms
DaFilms
od 23. 4. 2022
Půjčení za 65 Kč
Starmax
Starmax
od 4. 8. 2022
Cena nezjištěna

Smrt černého krále obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Smrt černého krále, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Smrt černého krále postavy.

Smrt černého krále recenze a hodnocení

Ve filmu Smrt černého krále hrají Jaroslav Marvan, Josef Bláha, Josef Vinklář, Vlastimil Brodský, Jana Brejchová, Antonie Hegerlíková, Josef Kemr.

Film Smrt černého krále režíruje Jiří Sequens.

Film Smrt černého krále můžete vidět na České kino, DaFilms, Starmax, Voyo.

Film Smrt černého krále je online na České kino, DaFilms, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.