FB pixel TP pixel
Smrt černého krále
Smrt černého krále

Smrt černého krále

Smrt černého krále
Česko | 1971 | Krimi filmy | Krimi komedie

Námět filmu Smrt černého krále čerpá - stejně jako již dříve natočené filmy Pěnička a Paraplíčko, Partie krásného dragouna a Vražda v hotelu Excelsior - z knihy Jiřího Marka "Panoptikum hříšných lidí". Hlavním motivem napínavého příběhu se zdařilým vykreslením pražské periférie a pražského polosvěta...

Námět filmu Smrt černého krále čerpá - stejně jako již dříve natočené filmy Pěnička a Paraplíčko, Partie krásného dragouna a Vražda v hotelu Excelsior - z knihy Jiřího Marka "Panoptikum hříšných lidí". Hlavním motivem napínavého příběhu se zdařilým vykreslením pražské periférie a pražského polosvěta je vyšetřování loupežné vraždy inkasisty Krále. Zákon i zde zastupuje rozvážný policejní rada Vacátko a jeho dva úředníci, inspektor Brůžek a inspektor Bouše...

Hrají: Jaroslav Marvan, Josef Bláha, Josef Vinklář, Vlastimil Brodský, Jana Brejchová, Antonie Hegerlíková, Josef Kemr

Režie: Jiří Sequens

IMDb  72 % Kinobox  72 %

Smrt černého krále online

Sledovat Smrt černého krále online můžeš na O2TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Smrt černého krále online, zda je ke stažení a zda má Smrt černého krále dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 20. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 7. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Smrt černého krále recenze a hodnocení

Ve filmu Smrt černého krále hrají Jaroslav Marvan, Josef Bláha, Josef Vinklář, Vlastimil Brodský, Jana Brejchová, Antonie Hegerlíková, Josef Kemr.

Film Smrt černého krále režíruje Jiří Sequens.

Film Smrt černého krále můžete vidět na O2TV, Voyo.

Film Smrt černého krále je online na O2TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.