FB pixel TP pixel
Forbidden Dreams

Smrt krásných srnců

Forbidden Dreams
Česko | 1986 | Drama | Holocaust | 91 minut

Spisovatel Ota Pavel nenapodobitelným způsobem popsal život své smíšené židovsko-české rodiny v předválečných a válečných letech. Karel Kachyňa se těchto překrásných povídek chopil a ve vlastním scénáři ke svému snímku je pospojoval v souvislé dějové pásmo. Výsledkem je působivý film, v němž se ...

Spisovatel Ota Pavel nenapodobitelným způsobem popsal život své smíšené židovsko-české rodiny v předválečných a válečných letech. Karel Kachyňa se těchto překrásných povídek chopil a ve vlastním scénáři ke svému snímku je pospojoval v souvislé dějové pásmo. Výsledkem je působivý film, v němž se prolínají události úsměvné i vážné. Ota Pavel vtělil své dětství do postavy malého kluka přezdívaného Prdelka. V prosluněném kraji poblíž Berounky ho tatínek a "strejda" Prošek učí rybařit, chlapec se také dozvídá ledacos důležitého o životě. Pak přijdou tragické chvíle okupace a rodina má náhle starostí až nad hlavu..

IMDb  76 % CSFD  86 %

Smrt krásných srnců online

Sledovat Smrt krásných srnců online můžeš na České kino, Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Smrt krásných srnců online, zda je ke stažení a zda má Smrt krásných srnců dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 11. 10. 2022
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 23. 4. 2021
Předplatné za 99 Kč

Smrt krásných srnců obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Smrt krásných srnců, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Smrt krásných srnců postavy.

Smrt krásných srnců novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Smrt krásných srnců, které najdeš na našem webu.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

Smrt krásných srnců recenze a hodnocení

Ve filmu Smrt krásných srnců hrají Marta Vančurová, Lubor Tokoš, Ladislav Potměšil, Dana Vlková.

Film Smrt krásných srnců režíruje Karel Kachyňa.

Film Smrt krásných srnců má 91 minut.

Film Smrt krásných srnců můžete vidět na České kino, Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Smrt krásných srnců je online na České kino, Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.