FB pixel TP pixel
Death on the Nile
Death on the Nile

Smrt na Nilu

Death on the Nile
Velká Británie | 1978 | Hercule Poirot (Peter Ustinov) | Krimi filmy | Vražda | 140 minut

Jedna loď, několik vražd, mrtvola, několik podezřelých a jeden geniální detektiv. Hercule Poirot chce prožít příjemnou dovolenou na luxusní lodi Karnak, která se plaví po Nilu. Pokojný výlet se však změní v drama, když někdo zavraždí bohatou Linnet Ridgeway-Doylovou. Pachatelem může být jen některý ...

Jedna loď, několik vražd, mrtvola, několik podezřelých a jeden geniální detektiv. Hercule Poirot chce prožít příjemnou dovolenou na luxusní lodi Karnak, která se plaví po Nilu. Pokojný výlet se však změní v drama, když někdo zavraždí bohatou Linnet Ridgeway-Doylovou. Pachatelem může být jen některý z cestujících! Ale kdo? Manžel Simon a jeho bývalá milenka Jacqueline De Bellefortová jsou s největší pravděpodobností mimo podezření. Je vrahem nepříjemná stará dáma Marie Van Schuylerová, která ukradla Linnetine šperky? Nebo věčně opilá spisovatelka skandalózních knih Salom Otterbourneová, se ktorou se Linnet soudila? Či doktor Ludwig Bessner, kterému Linnet vyhrožovala odebráním licence? Ani další cestující nemají čisté svědomí. Hercule Poirot a jeho šedé mozkové buňky musí pracovat na plné obrátky, aby pravda vyšla najevo. A Když mu chybí kapitán Hastings, v úloze watsona musí obstát plukovník Johnny Race.

Hrají: Peter Ustinov, Mia Farrow, Lois Chiles, Angela Lansbury, Bette Davis, Jane Birkin, David Niven

Režie: John Guillermin

IMDb  73 % Kinobox  76 %
Voyo
Krimi filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Smrt na Nilu online

Smrt na Nilu online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Smrt na Nilu recenze a hodnocení

Ve filmu Smrt na Nilu hrají Peter Ustinov, Mia Farrow, Lois Chiles, Angela Lansbury, Bette Davis, Jane Birkin, David Niven.

Film Smrt na Nilu režíruje John Guillermin.

Film Smrt na Nilu má 140 minut.

Film Smrt na Nilu není zatím nikde online.

Film Smrt na Nilu není zatím kde sledovat.