FB pixel TP pixel
Death Comes to Pemberley
Death Comes to Pemberley

Smrt přichází do Pemberley

Death Comes to Pemberley
Velká Británie | 2013 | Krimi seriály | Záhada | 59 minut | 1 řad(a) | 3 epizod

Slavná anglická detektivkářka P. D. Jamesová tentokrát úplně jinak. Záhadnou smrt kapitána Dennyho řeší hlavní postavy z románu Jane Austenové Pýcha a předsudek. Od svatby slečny Elizabeth Bennetové a pana Fitzwilliama Darcyho uplynulo šest let. Manželé s rodinou žijí na překrásném rodinném sídle Pe...

Slavná anglická detektivkářka P. D. Jamesová tentokrát úplně jinak. Záhadnou smrt kapitána Dennyho řeší hlavní postavy z románu Jane Austenové Pýcha a předsudek. Od svatby slečny Elizabeth Bennetové a pana Fitzwilliama Darcyho uplynulo šest let. Manželé s rodinou žijí na překrásném rodinném sídle Pemberley. Všichni se připravují na každoroční ples. Po neohlášeném nočním příjezdu Elizabethiny lehkomyslné sestry Lydie však události nabírají nečekaný spád. Hysterická mladá žena totiž vykřikuje, že jejího muže George Wickhama cestou lesem někdo zastřelil. Darcy okamžitě organizuje pátrání a v lese skutečně objeví zohavenou mrtvolu. Není to však Wickham, ale jeho společník kapitán Denny. Do Pemberley přijíždí smírčí soudce Hardcastle a začíná vyšetřování, v němž je George Wickham hlavním podezřelým... Na Pemberley, rodinném panství Elizabeth a Fitzwilliama Darcyových, došlo k vraždě. Hlavním podezřelým z hrdelního zločinu je George Wickham, manžel Elizabethiny sestry Lydie. Pokud bude shledán vinným, budou následky pro rodinné jméno katastrofální. Darcy nehodlá nic takového připustit, a proto bere vyšetřování do vlastních rukou. Přesto je však pro všechny případy rozhodnut výhodně provdat svou sestru Georgianu. To se ovšem nelíbí Elizabeth, která sama začne pátrat, aby dopomohla své švagrové a přítelkyni ke šťastnému manželství. Podaří se manželům Darcyovým problémy vyřešit, očistit jméno rodiny a zachránit i své manželství?

IMDb  71 % CSFD  68 %
Voyo
Krimi seriály na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Smrt přichází do Pemberley online

Smrt přichází do Pemberley online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Smrt přichází do Pemberley obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Smrt přichází do Pemberley, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Smrt přichází do Pemberley postavy.

Matthew Rhys
Matthew Rhys
Fitzwilliam Darcy
Anna Maxwell Martin
Anna Maxwell Martin
Elizabeth Darcy
Matthew Goode
Matthew Goode
George Wickham
Trevor Eve
Trevor Eve
Sir Selwyn Hardcastle
Jenna Coleman
Jenna Coleman
Lydia Wickham
Tom Ward
Tom Ward
Colonel Fitzwilliam
Eleanor Tomlinson
Eleanor Tomlinson
Georgiana Darcy
James Norton
James Norton
Henry Alveston
Nichola Burley
Nichola Burley
Louisa Bidwell

Smrt přichází do Pemberley recenze a hodnocení

Tvůj názor na Smrt přichází do Pemberley?

V seriálu Smrt přichází do Pemberley hrají Matthew Rhys, Anna Maxwell Martin, Matthew Goode, Trevor Eve, Jenna Coleman, Tom Ward, Eleanor Tomlinson.

Seriál Smrt přichází do Pemberley není zatím nikde online.

Seriál Smrt přichází do Pemberley není zatím kde sledovat.