FB pixel TP pixel
Death in Sarajevo
Death in Sarajevo

Smrt v Sarajevu

Death in Sarajevo
Francie | 2016 | Drama | Politika | 85 minut

Filmu dominují nápaditě koncipované dlouhé sledovací záběry napříč interiéry a symbolická hierarchie jednotlivých pater lévyovského Hotelu Evropa, kde se odehrávají různé všední i nevšední střety, které reflektují stav starého kontinentu i postjugoslávského bloku. Především jde ale o myšlenkově podn...

Filmu dominují nápaditě koncipované dlouhé sledovací záběry napříč interiéry a symbolická hierarchie jednotlivých pater lévyovského Hotelu Evropa, kde se odehrávají různé všední i nevšední střety, které reflektují stav starého kontinentu i postjugoslávského bloku. Především jde ale o myšlenkově podnětnou a vrstevnatou sondu do principů nestálé „balkánské duše" a třaskavého evropského století.

IMDb  64 % CSFD  72 %

Smrt v Sarajevu online

Sledovat Smrt v Sarajevu online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Smrt v Sarajevu online, zda je ke stažení a zda má Smrt v Sarajevu dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 6. 5. 2020
Předplatné za 155 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Smrt v Sarajevu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Smrt v Sarajevu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Smrt v Sarajevu postavy.

Smrt v Sarajevu recenze a hodnocení

Ve filmu Smrt v Sarajevu hrají Izudin Bajrović, Snežana Vidović, Jacques Weber, Vedrana Seksan, Muhamed Hadžović, Faketa Salihbegović, Edin Avdagić.

Film Smrt v Sarajevu režíruje Danis Tanović.

Film Smrt v Sarajevu má 85 minut.

Film Smrt v Sarajevu můžete vidět na Edison.

Film Smrt v Sarajevu je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.