FB pixel TP pixel
Death Behind a Curtain

Smrt za oponou

Death Behind a Curtain
Česko | 1967 | Krimi filmy | Krimi drama | 87 minut

Členové organizace pašeráků heroinu posílají novou cestou zásilku drogy z Francie do Itálie přes Švédsko, NDR a Československo. - Ve Fibichově divadle v Praze panuje před premiérou baletu nervózní atmosféra. Představení je na samém začátku přerušeno. Primabalerína Milada Havlová je nalezena mrtvá ve...

Členové organizace pašeráků heroinu posílají novou cestou zásilku drogy z Francie do Itálie přes Švédsko, NDR a Československo. - Ve Fibichově divadle v Praze panuje před premiérou baletu nervózní atmosféra. Představení je na samém začátku přerušeno. Primabalerína Milada Havlová je nalezena mrtvá ve své šatně. Z pitvy a analýzy injekční stříkačky vyplyne, že Havlová užila smrtelnou dávku heroinu. Kapitán Chrástek pověřený vyšetřováním je přesvědčen, že v jejím případě jde o vraždu. Výslechy a další pátrání odhalí v divadle nejrůznější zájmy a intriky, které by mohly být příčinou Miladiny smrti. Při prohlídce bytu Havlové je nalezen v pudru heroin. Další stopu nabídne Chrástkovi bonboniéra pro Havlovou, doručená do divadla až po její smrti. Ta zavede Chrástka do Čedoku a k Aleně Volné, průvodkyni zájezdů na Rujanu. Alena zapírá, ale poté, co se ji její společník v Německu pokusil uškrtit přizná, že vozila Havlové balíčky z NDR. Po její výpovědi je Chrástkovi jasné, že celý případ je záležitostí mezinárodní bandy pašeráků, která má spolupracovníka v divadle. Nastraží proto na vraha past, do níž se chytí choreograf Laube a jeho společník ze zahraničí.

IMDb  49 % CSFD  53 %

Smrt za oponou online

Sledovat Smrt za oponou online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Smrt za oponou online, zda je ke stažení a zda má Smrt za oponou dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 22. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč

Smrt za oponou obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Smrt za oponou, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Smrt za oponou postavy.

Miroslav Horníček
Miroslav Horníček
kapitán Chrástek
Jaroslav Satoranský
Jaroslav Satoranský
poručík Mareček
Jiří Mikota
Jiří Mikota
nadporučík Antoš
Květa Fialová
Květa Fialová
tanečnice Milada Havlová
Lenka Fišerová
Lenka Fišerová
tanečnice Jana Pilátová
Gabriela Vránová
Gabriela Vránová
průvodkyně zájezdů Alena Volná
Stanislav Šimek
Stanislav Šimek
tanečník Procházka
Lubomír Lipský
Lubomír Lipský
choreograf Laube
Ilja Prachař
Ilja Prachař
ředitel divadla Macek

Smrt za oponou recenze a hodnocení