FB pixel TP pixel
Murderous Tales
Murderous Tales

Smrtelné historky

Murderous Tales
Česko | 2016 | Animované filmy | Animáky pro dospělé | 80 minut

Smrtelné historky jsou trikový povídkový celovečerní film, který kombinuje hrané akce s 3D a 2D animací, vedenou loutkou a zadní projekcí. Skládá se ze tří příběhů Dědek Kaktusák, Maják, Velkej chlap a tří krátkých blackoutů Na draka. Každá část filmu je vyrobena jinou technologií a je jiného žánru....

Smrtelné historky jsou trikový povídkový celovečerní film, který kombinuje hrané akce s 3D a 2D animací, vedenou loutkou a zadní projekcí. Skládá se ze tří příběhů Dědek Kaktusák, Maják, Velkej chlap a tří krátkých blackoutů Na draka. Každá část filmu je vyrobena jinou technologií a je jiného žánru. Dohromady ale spolu příběhy souvisejí jak obsahově, tak formálně. Ve všech povídkách si tvůrci hrají s dvojím měřítkem a s ústředními tématy hrdinství a smrti. Vždy se setkává něco velice malého s něčím velmi velkým (malinkatý rytíř s obřím drakem, mexický prastarý skřítek s člověkem, drobounký Profesor s kravami, dva gangsteři s Velkým Chlapem). A všechna tato setkání končí hrdinskou smrtí malé ústřední postavy. Každý příběh však na hrdinství a smrt nahlíží jinak.

Hrají: Jan Budař, Pavel Landovský, Jan Bubeníček, Ondřej Trojan, Jiří Schwarz, Denisa Grimmová Abrhámová, Aleš Najbrt

Režie: Jan Bubeníček

IMDb  59 % Kinobox  56 %

Smrtelné historky online

Sledovat Smrtelné historky online můžeš na České kino. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Smrtelné historky online, zda je ke stažení a zda má Smrtelné historky dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Smrtelné historky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Smrtelné historky, které najdeš na našem webu.

Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
28.02.2021 9:00:00 | České novinky

Netflix potřebuje kvůli kvótám Evropské unie neustále doplňovat svou nabídku o evropské tituly, což ve výsledku znamená, že doplňuje v poslední době hlavně severské snímky a samozřejmě i tituly české. Těch se nyní objevila celá řádka, kvalitou ale radost většinou neudělají.

YouTube kanál Filmy česky a zadarmo odhalil nabídku filmů na nový týden
YouTube kanál Filmy česky a zadarmo odhalil nabídku filmů na nový týden
30.03.2020 | České novinky

YouTube kanál Filmy česky a zadarmo minulý týden spustil akci, kdy každý týden od 17.00 uveřejňuje na svém profilu jeden oblíbený český film denně. Po Pelíšcích, Samotářích či Fair Play nyní známe i nabídku pro první dubnový týden.

Smrtelné historky recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Výtvarné nápady, žánrová hravost, něžná pocta Pavlu Landovskému; to vše Smrtelné historky zdobí. Ale zároveň triková novinka našich kin doplácí na podobu lepore......   Celá recenze

 55 %

Ve filmu Smrtelné historky hrají Jan Budař, Pavel Landovský, Jan Bubeníček, Ondřej Trojan, Jiří Schwarz, Denisa Grimmová Abrhámová, Aleš Najbrt.

Film Smrtelné historky režíruje Jan Bubeníček.

Film Smrtelné historky má 80 minut.

Film Smrtelné historky můžete vidět na České kino.

Film Smrtelné historky je online na České kino, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.