FB pixel TP pixel
Kill Chain: The Cyber War on America's Elections
Kill Chain: The Cyber War on America's Elections

Smrtící řetězec: Americké volby v kyberválce

Kill Chain: The Cyber War on America's Elections
USA | 2020 | Dokumenty | Politika | 91 minut

Dokumentární film Smrtící řetězec: Americké volby v kyberválce, který skýtá mrazivý pohled na bezpečnost volebních technologií, odhaluje, jak nedostatečně jsou naše volební a hlasovací systémy ve skutečnosti zabezpečené. Zatímco se nad regulérností voleb z roku 2016 vznáší otazník, rok 2020 je také ...

Dokumentární film Smrtící řetězec: Americké volby v kyberválce, který skýtá mrazivý pohled na bezpečnost volebních technologií, odhaluje, jak nedostatečně jsou naše volební a hlasovací systémy ve skutečnosti zabezpečené. Zatímco se nad regulérností voleb z roku 2016 vznáší otazník, rok 2020 je také v ohrožení, neboť již může existovat malware, který naruší aspekty víceúrovňového volebního systému – od registrace voličů až po hlasovací lístky. Jelikož se stále více okrsků spoléhá na systém elektronického hlasování, zdánlivě nesouvisející útoky z posledních několika let lze považovat za součást “smrtícího řetězce,” v rámci něhož státem podporovaní hackeři využívají místo vojenské síly kybernetických zbraní k tomu, aby podlomili důvěru v demokratický proces a svobodu, o jejichž nedotknutelnosti je mnoho Američanů zarytě přesvědčeno. Film, který sleduje Harriho Hurstiho, někdejšího legendárního finského hackera a současného volebního experta vyšetřujícího kybernetické útoky související s volbami, také předkládá otevřené rozhovory s klíčovými osobnostmi z komunity pro integritu a bezpečnost voleb, stejně jako s americkými senátory z obou stran, kteří bojují za zajištění posvátnosti hlasů občanů Spojených států.

IMDb  76 % CSFD  76 %
Voyo
Dokumenty na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Smrtící řetězec: Americké volby v kyberválce online

Smrtící řetězec: Americké volby v kyberválce online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Smrtící řetězec: Americké volby v kyberválce obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Smrtící řetězec: Americké volby v kyberválce, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Smrtící řetězec: Americké volby v kyberválce postavy.

Harri Hursti
Harri Hursti
Himself
Amy Klobuchar
Amy Klobuchar
Herself
James Lankford
James Lankford
Himself
Ron Wyden
Ron Wyden
Himself
Mark Warner
Mark Warner
Himself
Jake Bowser
Jake Bowser
Hudba
Kaziu Gill
Kaziu Gill
Hudba
Sarah Teale
Sarah Teale
Režie

Smrtící řetězec: Americké volby v kyberválce novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Smrtící řetězec: Americké volby v kyberválce, které najdeš na našem webu.

9 filmů a seriálů, které co nevidět zmizí z HBO
9 filmů a seriálů, které co nevidět zmizí z HBO
14.03.2022 15:20:00 | Tipy na film

Stejně jako Netflix, ani HBO si nenechává své tituly v katalogu navždy. V březnu nás pak čeká odliv hned několika velmi zajímavých a oceňovaných filmů a seriálů, které byste rozhodně měli před zmizením nakoukat.

15 skvělých filmů na HBO, které jsou lepší než rychlokvašky od Disneyho
15 skvělých filmů na HBO, které jsou lepší než rychlokvašky od Disneyho
05.04.2020 14:00:00 | Tipy na film

Mezi nejsledovanější filmy na HBO patří dlouhodobě komiksové adaptace a cokoliv, co vyjde z dveří konglomerátu Disney. Nijak nezastíráme, že nás tahle situace mrzí,dali jsme proto dohromady seznam 15 filmů, které si zaslouží vaši pozornost víc, než další repete Avengers, nebo hraných verzí animáků.

Smrtící řetězec: Americké volby v kyberválce recenze a hodnocení

Tvůj názor na Smrtící řetězec: Americké volby v kyberválce?