FB pixel TP pixel
F/X

Smrtící triky

F/X
USA | 1986 | F/X | Akční filmy | 109 minut

Jeden z nejlepších odborníků na filmové triky Rollie Tyler je najat agentem Liptonem, pracujícím pro ministerstvo spravedlnosti, aby zinscenoval přesvědčivou smrt důležitého mafiánského svědka DeFranca, který má strach o svoji bezpečnost. Tyler celou akci důkladně připraví a pak před mnoha svědky De...

Jeden z nejlepších odborníků na filmové triky Rollie Tyler je najat agentem Liptonem, pracujícím pro ministerstvo spravedlnosti, aby zinscenoval přesvědčivou smrt důležitého mafiánského svědka DeFranca, který má strach o svoji bezpečnost. Tyler celou akci důkladně připraví a pak před mnoha svědky DeFranca \zastřelí\ v nóbl restauraci. Když do Liptonovy kanceláře ohlásí úspěšné splnění úkolu, jen náhoda mu zachrání život. Tyler zjišťuje, že byl podveden a přespí u své přítelkyně Ellen. Dívka je zabita najatým střelcem, kterého se Tylerovi podaří zneškodnit. Vyšetřováním vražd je pověřen poručík McCarthy, který zjistí spojitost s kanceláří plukovníka Masona, mající na starost Program ochrany svědků. Jako nepohodlný je poručík suspendován....

IMDb  67 %

Smrtící triky online

Sledovat Smrtící triky online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Smrtící triky online, zda je ke stažení a zda má Smrtící triky dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Smrtící triky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Smrtící triky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Smrtící triky postavy.

Smrtící triky recenze a hodnocení

Ve filmu Smrtící triky hrají Bryan Brown, Brian Dennehy, Diane Venora, Mason Adams, Jerry Orbach, Joe Grifasi, Trey Wilson.

Film Smrtící triky režíruje Robert Mandel.

Film Smrtící triky má 109 minut.

Film Smrtící triky můžete vidět na iTunes.

Film Smrtící triky je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.