FB pixel TP pixel
Snow White and the Magic of the Dwarves
Snow White and the Magic of the Dwarves

Sněhurka a kouzelní trpaslíci

Snow White and the Magic of the Dwarves
Německo | 2019 | Pohádky | Dobrodružné fantasy | 90 minut

Sněhurka žije po smrti svého otce s královnou macechou, která čím dál tím víc žárlí na její krásu. Rozhodne se jí zbavit a pověří svého bratra Gilliga, aby ji odvedl do hlubokého lesa a tam ji zabil. Sněhurka při útěku před ním spadne do řeky, odkud ji vytáhnou trpaslíci, kterým se nejprve její přít...

Sněhurka žije po smrti svého otce s královnou macechou, která čím dál tím víc žárlí na její krásu. Rozhodne se jí zbavit a pověří svého bratra Gilliga, aby ji odvedl do hlubokého lesa a tam ji zabil. Sněhurka při útěku před ním spadne do řeky, odkud ji vytáhnou trpaslíci, kterým se nejprve její přítomnost nezamlouvá, po čase ale svolí, že u nich může zůstat. Vůdce skřítků Bömburr královnu zná to oni jí vyrobili zrcadlo, které říká pravdu a které královně potvrzuje její krásu. Královna touží po věčném mládí a kráse a proto skřítkům zadá úkol, aby jí vyrobili paruku, která jí věčné mládí a krásu zaručí. Jakmile zjistí, že Sněhurka žije, rozhodne se ji otrávit jablkem, což se jí podaří. Sněhurku ovšem k životu znovu probudí láska prince Kiliana, který zjišťuje pravdu o královně a jejím bratrovi. Dozví se i to, že ti dva zabili Sněhurčina otce. Sněhurka se rozhodne království zachránit a spolu s Kilianem a trpaslíky se jí podaří zabránit tomu, aby si královna kouzelnou paruku nasadila. Královnou se stane ona a bude vládnout spolu s Kilianem po svém boku.

Hrají: Tijan Marei, Nadeshda Brennicke, Ludwig Simon, Armin Rohde, Victor Schefé, Ken Duken, Peter Brownbill

Režie: The Chau Ngo

IMDb  60 % Kinobox  54 %

Sněhurka a kouzelní trpaslíci online

Sledovat Sněhurka a kouzelní trpaslíci online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sněhurka a kouzelní trpaslíci online, zda je ke stažení a zda má Sněhurka a kouzelní trpaslíci dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 9. 12. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sněhurka a kouzelní trpaslíci recenze a hodnocení

Tvůj názor na Sněhurka a kouzelní trpaslíci?

Ve filmu Sněhurka a kouzelní trpaslíci hrají Tijan Marei, Nadeshda Brennicke, Ludwig Simon, Armin Rohde, Victor Schefé, Ken Duken, Peter Brownbill.

Film Sněhurka a kouzelní trpaslíci režíruje The Chau Ngo.

Film Sněhurka a kouzelní trpaslíci má 90 minut.

Film Sněhurka a kouzelní trpaslíci můžete vidět na Voyo.

Film Sněhurka a kouzelní trpaslíci je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.