FB pixel TP pixel
Snow White and the Magic of the Dwarves
Snow White and the Magic of the Dwarves

Sněhurka a kouzelní trpaslíci

Snow White and the Magic of the Dwarves
Německo | 2019 | Fantasy filmy | Dobrodružné fantasy | 90 minut

Sněhurka žije po smrti svého otce s královnou macechou, která čím dál tím víc žárlí na její krásu. Rozhodne se jí zbavit a pověří svého bratra Gilliga, aby ji odvedl do hlubokého lesa a tam ji zabil. Sněhurka při útěku před ním spadne do řeky, odkud ji vytáhnou trpaslíci, kterým se nejprve její přít...

Sněhurka žije po smrti svého otce s královnou macechou, která čím dál tím víc žárlí na její krásu. Rozhodne se jí zbavit a pověří svého bratra Gilliga, aby ji odvedl do hlubokého lesa a tam ji zabil. Sněhurka při útěku před ním spadne do řeky, odkud ji vytáhnou trpaslíci, kterým se nejprve její přítomnost nezamlouvá, po čase ale svolí, že u nich může zůstat. Vůdce skřítků Bömburr královnu zná to oni jí vyrobili zrcadlo, které říká pravdu a které královně potvrzuje její krásu. Královna touží po věčném mládí a kráse a proto skřítkům zadá úkol, aby jí vyrobili paruku, která jí věčné mládí a krásu zaručí. Jakmile zjistí, že Sněhurka žije, rozhodne se ji otrávit jablkem, což se jí podaří. Sněhurku ovšem k životu znovu probudí láska prince Kiliana, který zjišťuje pravdu o královně a jejím bratrovi. Dozví se i to, že ti dva zabili Sněhurčina otce. Sněhurka se rozhodne království zachránit a spolu s Kilianem a trpaslíky se jí podaří zabránit tomu, aby si královna kouzelnou paruku nasadila. Královnou se stane ona a bude vládnout spolu s Kilianem po svém boku.

IMDb  60 %

Sněhurka a kouzelní trpaslíci online

Sledovat Sněhurka a kouzelní trpaslíci online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sněhurka a kouzelní trpaslíci online, zda je ke stažení a zda má Sněhurka a kouzelní trpaslíci dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 9. 12. 2021
Předplatné za 159 Kč

Sněhurka a kouzelní trpaslíci obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sněhurka a kouzelní trpaslíci, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sněhurka a kouzelní trpaslíci postavy.

Tijan Marei
Tijan Marei
Schneewittchen
Ludwig Simon
Ludwig Simon
Prinz Kilian
Armin Rohde
Armin Rohde
Schmied
Ken Duken
Ken Duken
Erzähler
Peter Brownbill
Peter Brownbill
Bömburr
Cem Aydin
Cem Aydin
Fili
The Chau Ngo
The Chau Ngo
Režie

Sněhurka a kouzelní trpaslíci recenze a hodnocení

Tvůj názor na Sněhurka a kouzelní trpaslíci?