FB pixel TP pixel
Breakfast at Tiffany's
Breakfast at Tiffany's

Snídaně u Tiffanyho

Breakfast at Tiffany's
USA | 1961 | Romantické filmy | Vztahy | 110 minut

Tak mile bláznivou mladou dívku jen tak nenajdeš. Audrey Hepburnová v hlavní roli americké komedie oceněné dvěma Oscary. Mezi nestárnoucí filmy určitě patří romantická komedie, jež vznikla podle stejnojmenné úspěšné knihy Trumana Capoteho. Vypráví o mladé, půvabné a emancipované dívce Holly Golightl...

Tak mile bláznivou mladou dívku jen tak nenajdeš. Audrey Hepburnová v hlavní roli americké komedie oceněné dvěma Oscary. Mezi nestárnoucí filmy určitě patří romantická komedie, jež vznikla podle stejnojmenné úspěšné knihy Trumana Capoteho. Vypráví o mladé, půvabné a emancipované dívce Holly Golightlyové, která v New Yorku poněkud lehkomyslné sní svůj sen o skvělé budoucnosti. Zatím však musí žít jen z „příspěvků na taxík a oblečení“ od svých stálých pánských obdivovatelů. Její plány naruší seznámení se začínajícím spisovatelem Paulem, jenž se přistěhuje do domu, kde bydlí…

IMDb  78 %

Snídaně u Tiffanyho online

Sledovat Snídaně u Tiffanyho online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Snídaně u Tiffanyho online, zda je ke stažení a zda má Snídaně u Tiffanyho dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 10. 12. 2015
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Snídaně u Tiffanyho obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Snídaně u Tiffanyho, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Snídaně u Tiffanyho postavy.

Snídaně u Tiffanyho novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Snídaně u Tiffanyho, které najdeš na našem webu.

20 nejlepších romantických filmů na HBO, s kterými si užijete Sv. Valentýna
20 nejlepších romantických filmů na HBO, s kterými si užijete Sv. Valentýna
12.02.2021 10:00:00 | Tipy na film

Svátek všech zamilovaných je tady a oslavit jej můžeme i nabídkou romantických snímků na HBO GO. Vybrali jsme dvacet nejlepších. Najdete mezi nimi své favority?

Snídaně u Tiffanyho recenze a hodnocení

Ve filmu Snídaně u Tiffanyho hrají Audrey Hepburn, George Peppard, Patricia Neal, Buddy Ebsen, Martin Balsam, Mickey Rooney, José Luis de Villalonga.

Film Snídaně u Tiffanyho režíruje Blake Edwards.

Film Snídaně u Tiffanyho má 110 minut.

Film Snídaně u Tiffanyho můžete vidět na iTunes.

Film Snídaně u Tiffanyho je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.