FB pixel TP pixel
Snowflake, the White Gorilla
Snowflake, the White Gorilla

Snížek, bílý kožíšek

Snowflake, the White Gorilla
Španělsko | 2011 | Animované filmy | Pro starší děti | 86 minut

Malý gorilí sameček Snížek ví, jaké to je být jiný. Jeho sněhově bílý kožíšek ho odlišoval od tlupy goril, už když se narodil v hluboké džungli. Nyní žije daleko od svého domova, v ZOO v Barceloně, kde je pro návštěvníky tou největší senzací. Jenže ostatní gorily ho kvůli jeho jiné barvě odhánějí. S...

Malý gorilí sameček Snížek ví, jaké to je být jiný. Jeho sněhově bílý kožíšek ho odlišoval od tlupy goril, už když se narodil v hluboké džungli. Nyní žije daleko od svého domova, v ZOO v Barceloně, kde je pro návštěvníky tou největší senzací. Jenže ostatní gorily ho kvůli jeho jiné barvě odhánějí. Snížek má plán! Chce utéct a tajně navštívit mocnou čarodějku z cirkusu, která by mu mohla splnit jeho největší přání: být jako ostatní, stát se obyčejnou gorilou… S pomocí svých kamarádů - červené pandy Ailura, který si ovšem myslí, že je černý panter a chytré holčičky Pauly - se vydává do džungle velkoměsta. Za zdmi ZOO číhá nebezpečí! Luc de Sac je bezcitný darebák, kterého stále pronásleduje smůla. Je přesvědčen, že kletbu zlomí, jen když získá vzácný amulet - živou bílou gorilu!

IMDb  45 %

Snížek, bílý kožíšek online

Sledovat Snížek, bílý kožíšek online můžeš na KoukeYTe, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Snížek, bílý kožíšek online, zda je ke stažení a zda má Snížek, bílý kožíšek dabing nebo titulky.

KoukeYTe
KoukeYTe
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 2. 2021
Zdarma
Starmax
Starmax
od 18. 8. 2022
Cena nezjištěna

Snížek, bílý kožíšek obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Snížek, bílý kožíšek, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Snížek, bílý kožíšek postavy.

Snížek, bílý kožíšek zajímavosti

Tržby v českých kinech
7 553 124 Kč
Návštěvnost v českých kinech
65 059 diváků

Snížek, bílý kožíšek recenze a hodnocení

Tvůj názor na Snížek, bílý kožíšek?