FB pixel TP pixel

SNOOPY A CHARLIE BROWN. Peanuts ve filmu

The Peanuts Movie
USA | 2015 | Animované filmy | Pro kluky | 93 minut

Kdo z vás nezná Snoopyho, toho nejlepšího psího kamaráda na světě? A především jediného pejska, který dokáže ze svého, tak trochu hodně mimózního páníčka, Charlieho Browna, udělat největšího...

Kdo z vás nezná Snoopyho, toho nejlepšího psího kamaráda na světě? A především jediného pejska, který dokáže ze svého, tak trochu hodně mimózního páníčka, Charlieho Browna, udělat největšího hrdinu. A že to není zrovna snadné. Charlie Brown je totiž pro změnu nejslavnější světový outsider, který šéfuje nejhoršímu baseballovému týmu, nedokáže promluvit na svou tajnou lásku Malou Zrzečku a hlavně je to kluk, kterému se i v těch zdánlivě nejméně nebezpečných situacích přihodí vždy něco naprosto tragického, nebo aspoň směšného. A nyní se Charlie, nejméně pravděpodobný hrdina, vydává na velice nebezpečnou výpravu, zatímco jeho psí kamarád Snoopy se utkává se svým největším nepřítelem, Rudým baronem.

IMDb  75 % CSFD  66 %
Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film SNOOPY A CHARLIE BROWN. Peanuts ve filmu vidělo v českých kinech 43 385 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 5 484 088 Kč.

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
4. 12. 2015 15:59:00

Nevím, je to divný film. Na jednu stranu nádherná animace, ale příbeh je neuvěřitelně nudný a bez nápadu.

 50 %

Tvůj názor na SNOOPY A CHARLIE BROWN. Peanuts ve filmu?