FB pixel TP pixel
Solomon Kane

Solomon Kane

Solomon Kane
USA | 2009 | Dobrodružné filmy | Démoni | 104 minut

Kapitán Solomon Kane (James Purefoy) je mimořádně výkonný zabiják 16. století. Vyzbrojen pistolemi, mačetami a rapíry on i jeho muži hájí čest anglického království a ukájí krvelačnou žízeň v bojích na všech kontinentech. Setkáváme se s ním ve chvíli, kdy si klestí krvavou cestu hordami protivníků v...

Kapitán Solomon Kane (James Purefoy) je mimořádně výkonný zabiják 16. století. Vyzbrojen pistolemi, mačetami a rapíry on i jeho muži hájí čest anglického království a ukájí krvelačnou žízeň v bojích na všech kontinentech. Setkáváme se s ním ve chvíli, kdy si klestí krvavou cestu hordami protivníků v exotickém městě v severní Africe. Když se ale se svými kumpány rozhodne dobýt tajemný hrad, nabere jejich cesta nečekaný obrat. Jeho muži jsou jeden po druhém zlikvidováni démonickými příšerami, až zůstane sám Kane.

IMDb  61 %

Solomon Kane online

Sledovat Solomon Kane online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Solomon Kane online, zda je ke stažení a zda má Solomon Kane dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 7. 2019
Půjčení za 59 Kč Nákup za 279 Kč

Solomon Kane obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Solomon Kane, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Solomon Kane postavy.

Solomon Kane novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Solomon Kane, které najdeš na našem webu.

Solomon Kane zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 465 066 Kč
Návštěvnost v českých kinech
11 031 diváků

Solomon Kane recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
08.05.2010 12:52:00

Neco mezi Panem prstenu a Constantinem. Fajn zacatek a konec, ale mezi tim 90 minut nudy.

 50 %