FB pixel TP pixel
Sonata for a Red-Haired Girl
Sonata for a Red-Haired Girl

Sonáta pro zrzku

Sonata for a Red-Haired Girl
Česko | 1981 | Komedie | Rodinné | 78 minut

Patnáctiletá Petra má zrzavé vlasy a pihy a také mnoho zájmů a koníčků. S děvčaty moc nekamarádí, raději je brankářkou v chlapeckém fotbalovém mužstvu. U starého učitele hudby zároveň rozvíjí svůj talent hry na klavír. Těžko se rozhoduje mezi tím, zda cvičit u klavíru, nebo na hřišti. Do toho všeho ...

Patnáctiletá Petra má zrzavé vlasy a pihy a také mnoho zájmů a koníčků. S děvčaty moc nekamarádí, raději je brankářkou v chlapeckém fotbalovém mužstvu. U starého učitele hudby zároveň rozvíjí svůj talent hry na klavír. Těžko se rozhoduje mezi tím, zda cvičit u klavíru, nebo na hřišti. Do toho všeho se ještě zamiluje do nového spolužáka Pavla. Petra se připravuje na svůj první koncert. Kluci ji ale přemluví, aby jim pomohla hrát důležitý fotbalový zápas s tím, že ji na koncert dovezou včas. Všechno však proběhne úplně jinak – Petra skončí v nemocnici se zlomenou nohou. Kamarádi na ni nezapomenou, a tak Petra se musí definitivně rozhodnout, zda se bude věnovat klavíru, nebo kopané.

IMDb  67 %

Sonáta pro zrzku online

Sledovat Sonáta pro zrzku online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sonáta pro zrzku online, zda je ke stažení a zda má Sonáta pro zrzku dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 29. 12. 2019
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sonáta pro zrzku obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sonáta pro zrzku, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sonáta pro zrzku postavy.

Ladislava Kozderková
Ladislava Kozderková
Petřina matka
Božek Tomíček
Božek Tomíček
Petřin otec
Lubor Tokoš
Lubor Tokoš
učitel hudby Knipl
Vít Olmer
Vít Olmer
Režie

Sonáta pro zrzku recenze a hodnocení

Ve filmu Sonáta pro zrzku hrají Stanislava Coufalová, Ladislava Kozderková, Božek Tomíček, Lubor Tokoš, Matěj Forman.

Film Sonáta pro zrzku režíruje Vít Olmer.

Film Sonáta pro zrzku má 78 minut.

Film Sonáta pro zrzku můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Sonáta pro zrzku je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.