FB pixel TP pixel
Sorority Row
Sorority Row

Sorority Row

Sorority Row
USA | 2009 | Horory | 101 minut

Pětice vysokoškolaček tvoří tajné sesterstvo, které musí držet pohromadě navzdory všem překážkám. Toto pouto je podrobeno těžkému testu, když po divoké párty zemře jedna z nich. Raději, než přiznat se policii a pohřbít si vlastní budoucnost, rozhodnou se dívky zahladit zločin a ukrýt zkrvavené tělo....

Pětice vysokoškolaček tvoří tajné sesterstvo, které musí držet pohromadě navzdory všem překážkám. Toto pouto je podrobeno těžkému testu, když po divoké párty zemře jedna z nich. Raději, než přiznat se policii a pohřbít si vlastní budoucnost, rozhodnou se dívky zahladit zločin a ukrýt zkrvavené tělo. Léta poklidně plynou a kamarádky pomalu končí studium na univerzitě. Na rozlučkové oslavě se však ukáže, že někdo ví o jejich strašlivém tajemství a hodlá se mstít. Je snad mrtvá dívka pořád naživu?

IMDb  51 %

Sorority Row online

Sledovat Sorority Row online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sorority Row online, zda je ke stažení a zda má Sorority Row dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sorority Row obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sorority Row, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sorority Row postavy.

Sorority Row recenze a hodnocení

Ve filmu Sorority Row hrají Rumer Willis, Briana Evigan, Jamie Chung, Leah Pipes, Teri Andrzejewski, Adam Berry, Megan Wolfley.

Film Sorority Row režíruje Stewart Hendler.

Film Sorority Row má 101 minut.

Film Sorority Row můžete vidět na iTunes.

Film Sorority Row je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.