FB pixel TP pixel
The Judge over the Czech Way
The Judge over the Czech Way

Soud nad českou cestou

The Judge over the Czech Way
Česko | 2019 | Dokumenty | Historie

Verdikt nad 30 lety naší demokracie. Byly úspěchem, nebo selháním? Unikátní televizní projekt Roberta Sedláčka kombinuje herce se skutečnými odborníky a zástupci veřejnosti v úlohách svědků a poroty... 30 let demokracie v České republice v reflexi soudního přelíčení spojujícího herce v rolích žalobk...

Verdikt nad 30 lety naší demokracie. Byly úspěchem, nebo selháním? Unikátní televizní projekt Roberta Sedláčka kombinuje herce se skutečnými odborníky a zástupci veřejnosti v úlohách svědků a poroty... 30 let demokracie v České republice v reflexi soudního přelíčení spojujícího herce v rolích žalobkyně, obhájce a soudce s reálnými lidmi – svědky a jedenáctičlennou porotou. Východiskem pro tento soud je programové prohlášení Občanského fóra. „Co chceme“ z listopadu 89, jehož nenaplnění je předmětem žaloby a soudního jednání. Pořad ke třicátému výročí sametové revoluce, který se nebude zabývat událostmi před třiceti lety, ale tím, kam jsme za ty roky od revoluce jako společnost došli a jak jsme naplnili to, co jsme si na konci roku 89 snili, že jednou jako Češi, jako společnost, chceme a můžeme být.

CSFD  49 %

Soud nad českou cestou online

Sledovat Soud nad českou cestou online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Soud nad českou cestou online, zda je ke stažení a zda má Soud nad českou cestou dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 1. 7. 2021
Zdarma

Soud nad českou cestou obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Soud nad českou cestou, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Soud nad českou cestou postavy.

Soud nad českou cestou recenze a hodnocení