FB pixel TP pixel
Private Universe

Soukromý vesmír

Private Universe
Česko | 2012 | Dokumenty | Společnost | 83 minut

Dějiny jedné rodiny zaznamenala Helena Třeštíková ve svém zatím nejdelším časosběrném projektu. Film Soukromý vesmír natáčela 37 let a zachytila tak v ohromující šíři život členů jedné obyčejné české rodiny od 70. let až do současnosti. Helena Třeštíková začala sledovat s filmovým štábem svou kamará...

Dějiny jedné rodiny zaznamenala Helena Třeštíková ve svém zatím nejdelším časosběrném projektu. Film Soukromý vesmír natáčela 37 let a zachytila tak v ohromující šíři život členů jedné obyčejné české rodiny od 70. let až do současnosti. Helena Třeštíková začala sledovat s filmovým štábem svou kamarádku Janu v roce 1974. Jana tehdy čekala první dítě s manželem Petrem a právě život jejich syna Honzy je osou tohoto filmu. Před kamerou se tu narodí, vyrostou a dospějí dohromady tři děti a jejich rodiče prožijí velkou část svého života. Zatímco archivní záběry připomínají uměleckou kariéru Karla Gotta, významné okamžiky dobývání kosmu či zásadní politické proměny této země, deníky rodiny Kettnerových, které si po celou dobu pečlivě vedl otec rodiny Petr, nabízejí soukromou alternativu velkých dějin. Manželé Kettnerovi a jejich děti nevedou tak dramatický život jako hrdinové předchozích režisérčiných filmů Marcela, René a Katka. Jako statisíce dalších Čechů i Kettnerovi v éře nesvobody soustředili pozornost na svůj "soukromý vesmír". Fascinující cesta jejich životem je i díky tomu velmi optimistickým a zároveň dojemným svědectvím o důležité roli rodiny, o jedinečnosti a pestrobarevnosti lidského života a neustálém hledání jeho smyslu.

Režie: Helena Třeštíková

IMDb  74 % Kinobox  62 %

Soukromý vesmír online

Sledovat Soukromý vesmír online můžeš na České kino, DaFilms, KVIFF TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Soukromý vesmír online, zda je ke stažení a zda má Soukromý vesmír dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 4. 2023
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 20. 11. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Soukromý vesmír zajímavosti

Tržby v českých kinech
604 194 Kč
Návštěvnost v českých kinech
7 121 diváků

Soukromý vesmír recenze a hodnocení

Ve filmu Soukromý vesmír hrají .

Film Soukromý vesmír režíruje Helena Třeštíková.

Film Soukromý vesmír má 83 minut.

Film Soukromý vesmír vidělo v českých kinech 7 121 diváků.

Film Soukromý vesmír můžete vidět na České kino, DaFilms, KVIFF TV, Voyo.

Film Soukromý vesmír je online na České kino, DaFilms, KVIFF TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.