FB pixel TP pixel
The Queen of Spain
The Queen of Spain

Španělská královna

The Queen of Spain
Španělsko | 2016 | La nina de tus ojos - Colección | Komedie | Showbyznys | 129 minut

Po druhé světové válce se do fašistického Španělska začínají sjíždět filmaři. I přes vládu pevné ruky generála Francisca Franca tu nacházejí zázemí a skvělé lokace, ve kterých mohou natočit velkolepý film o královně Isabele I. Právě Franco je do projektu velice zainteresovaný a je připraven do něj v...

Po druhé světové válce se do fašistického Španělska začínají sjíždět filmaři. I přes vládu pevné ruky generála Francisca Franca tu nacházejí zázemí a skvělé lokace, ve kterých mohou natočit velkolepý film o královně Isabele I. Právě Franco je do projektu velice zainteresovaný a je připraven do něj vložit nemalé peníze. Neví však, že režisér nikdy nenatočil zvukový film, scenárista nikdy nenapsal kvalitní scénář a producent nikdy nevyprodukoval nic dobrého. Jedinou skutečnou hvězdou tak je Macarena Granada (Penélope Cruz), která několik let strávila v Hollywoodu. Po návratu do Španělska Macarena sama zjišťuje, že většinu kolegů už potkala při natáčení snímku Dívka tvých snů – profesionalita týmu se od té doby ale nezměnila...

Španělská královna obsazení

Herci: Penélope Cruz, Antonio Resines, Neus Asensi, Cary Elwes, Mandy Patinkin, Javier Cámara, Clive Revill

Režie: Fernando Trueba

IMDb  52 % Kinobox  51 % Španělská královna CSFD 58 %

Španělská královna online

Sledovat Španělská královna online můžeš na DaFilms, Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Španělská královna online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Španělská královna dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 20. 1. 2024
Půjčení za 80 Kč Nákup za 110 Kč
Filmbox+
Filmbox+
české titulky | SD kvalita | od 11. 10. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Španělská královna recenze a hodnocení

Ve filmu Španělská královna hrají Penélope Cruz, Antonio Resines, Neus Asensi, Cary Elwes, Mandy Patinkin, Javier Cámara, Clive Revill.

Film Španělská královna režíruje Fernando Trueba.

Film Španělská královna má 129 minut.

Film Španělská královna můžete vidět na DaFilms, Filmbox+.

Film Španělská královna je online na DaFilms, Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.