FB pixel TP pixel
Spanish Affair
Spanish Affair

Spanish Affair

Spanish Affair
Španělsko | 2014 | Ocho apellidos - Colección | 98 minut

Mladistvý společenský odpadlík Peter (Andrew Garfield) tráví čas snahou rozluštit záhadu své vlastní minulosti a získat srdce své středoškolské lásky Gwen Staceyové (Emma Stoneová). Obsah záhadného kufříku, který po sobě zanechal jeho otec, který ho opustil, když byl ještě malé dítě, Petera zavede k...

Mladistvý společenský odpadlík Peter (Andrew Garfield) tráví čas snahou rozluštit záhadu své vlastní minulosti a získat srdce své středoškolské lásky Gwen Staceyové (Emma Stoneová). Obsah záhadného kufříku, který po sobě zanechal jeho otec, který ho opustil, když byl ještě malé dítě, Petera zavede k otcově bývalému partnerovi doktoru Connorsovi. Objev otcova tajemství sehraje klíčovou roli v jeho přetvoření se ve Spider-Mana a postaví ho tváří tvář Plazovi, padoušskému druhému já doktora Connorse.

IMDb  65 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Spanish Affair online

Spanish Affair online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Spanish Affair obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Spanish Affair, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Spanish Affair postavy.

Spanish Affair recenze a hodnocení

Ve filmu Spanish Affair hrají Clara Lago, Dani Rovira, Karra Elejalde, Carmen Machi, Alberto López, Aitor Mazo, Alfonso Sánchez.

Film Spanish Affair režíruje Emilio Martínez Lázaro.

Film Spanish Affair má 98 minut.

Film Spanish Affair není zatím nikde online.

Film Spanish Affair není zatím kde sledovat.