FB pixel TP pixel
The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans

Špatnej polda

The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans
USA | 2009 | Krimi filmy | Krimi drama | 122 minut

New Orleans, uprostřed zuřícího hurikánu Katrina, který změnil město k nepoznání. Detektiv z místního oddělení vražd Terence McDonagh (Nicolas Cage) zachránil jednoho vězně před utonutím, sám to ale odnesl permanentní bolestí zad, kterou mu pomáhají tlumit utišující léky. Z akce si odnesl povýšení i...

New Orleans, uprostřed zuřícího hurikánu Katrina, který změnil město k nepoznání. Detektiv z místního oddělení vražd Terence McDonagh (Nicolas Cage) zachránil jednoho vězně před utonutím, sám to ale odnesl permanentní bolestí zad, kterou mu pomáhají tlumit utišující léky. Z akce si odnesl povýšení i slušnou závislost. O pár let později, navzdory tomu, že je závislý na čím dál větším množství chemikálií, je z něj nejlepší vyšetřovatel široko daleko. Proto ho povolají k vyšetřování brutálního masakru rodiny afrických přistěhovalců, která svou brutalitou otřásla i jinak netečným okolím. Stopy vedou k místnímu drogovému dealerovi, přezdívanému Big Fate, a k ochraně očitého svědka, poslíčka Daryla, kterého dostane Terence na starost, protože Big Fate je pověstný svou péčí o potenciální svědky. Jenže Daryl brzy přijde na to, že pod ochranou feťáka v uniformě není před Big Fatem v bezpečí. Terence tak najednou neví, jestli má řešit sebe, korunního svědka, nebo problémy své životní lásky, luxusní šlapky Frankie (Eva Mendes), kterou brutálně zmlátil její klient. Jeho život se dostává do velmi nebezpečné spirály, ze které vede cesta jen do míst, kde je až nezdravě příliš nápisů Odpočívej v pokoji. Ještě může zařadit zpátečku. Otázkou je, jestli to vůbec bude chtít, případně bude mít sílu udělat.

Hrají: Nicolas Cage, Eva Mendes, Val Kilmer, Fairuza Balk, Shawn Hatosy, Jennifer Coolidge, Tom Bower

Režie: Werner Herzog

IMDb  67 % Kinobox  65 %

Špatnej polda online

Sledovat Špatnej polda online můžeš na Amazon Prime Video. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Špatnej polda online, zda je ke stažení a zda má Špatnej polda dabing nebo titulky.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 10. 2022
Předplatné za 79 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Špatnej polda novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Špatnej polda, které najdeš na našem webu.

25 filmových pokračování, která výrazně překonala původní filmy
25 filmových pokračování, která výrazně překonala původní filmy
20.04.2020 12:00:00 | Tipy na film

Velké filmové série se v průběhu let běžně dočkají několika pokračování. Mnohdy se stane, že druhá epizoda kvalitativně předčí jedničku, vybrali jsme proto 25 takovýchto případů. Předem upozorňujeme, že Vetřelci jsou na stejné úrovni jako jednička a v žebříčku je nenajdete.

Špatnej polda zajímavosti

Rozpočet
25 000 000 $
Celosvětové tržby
10 593 928 $
Tržby v USA
1 702 112 $
Tržby v českých kinech
686 339 Kč
Návštěvnost v českých kinech
5 065 diváků

Špatnej polda recenze a hodnocení

Ve filmu Špatnej polda hrají Nicolas Cage, Eva Mendes, Val Kilmer, Fairuza Balk, Shawn Hatosy, Jennifer Coolidge, Tom Bower.

Film Špatnej polda režíruje Werner Herzog.

Film Špatnej polda má 122 minut.

Film Špatnej polda měl rozpočet 25 000 000 $.

Film Špatnej polda vidělo v českých kinech 5 065 diváků.

Film Špatnej polda můžete vidět na Amazon Prime Video.

Film Špatnej polda je online na Amazon Prime Video, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.