FB pixel TP pixel
Chubby
Chubby

Špekoun

Chubby
Belgie | 2014 | Komedie | Teenageři | 84 minut

Kevinovi je dvanáct, vyrůstá s matkou a dvěma sestrami. Váží 101 kilo. Akvagymnastika nezabírá. Nezabírají ani setkání s vrstevnicí Alicí, která se ze všeho nejvíc touží zabít. A když se od Kevina odvrátí i jediný přítel Moukoumbi, zdá se, že jeho život bude už jen plný ústrků a posměšků. Pak se ale...

Kevinovi je dvanáct, vyrůstá s matkou a dvěma sestrami. Váží 101 kilo. Akvagymnastika nezabírá. Nezabírají ani setkání s vrstevnicí Alicí, která se ze všeho nejvíc touží zabít. A když se od Kevina odvrátí i jediný přítel Moukoumbi, zdá se, že jeho život bude už jen plný ústrků a posměšků. Pak se ale objeví mužský vzor. Výrostek Patrick pracuje v bezpečnostní agentuře, má ostrého psa a spoustu historek o tom, jak sloužil u speciálních jednotek. A i když Kevinovi neřekne jinak než Špekoun, alespoň z něj hodlá vychovat elitního vojáka. Vyhraje Kevin válku se samotou a obezitou?

Hrají: David Thielemans, Julie Ferrier, Swann Arlaud, Lisa Harder, Amélie Peterli, François Hadji-Lazaro, Dodi Mbemba

Režie: Bruno Deville

IMDb  52 % Kinobox  52 %

Špekoun online

Sledovat Špekoun online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Špekoun online, zda je ke stažení a zda má Špekoun dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 11. 2. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Špekoun recenze a hodnocení

Petr Račko
Petr Račko TotalFilm
07.08.2016

Ve filmu Špekoun hrají David Thielemans, Julie Ferrier, Swann Arlaud, Lisa Harder, Amélie Peterli, François Hadji-Lazaro, Dodi Mbemba.

Film Špekoun režíruje Bruno Deville.

Film Špekoun má 84 minut.

Film Špekoun můžete vidět na Edison.

Film Špekoun je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.