FB pixel TP pixel
Paranoia
Paranoia

Špionáž

Paranoia
Francie | 2013 | Thrillery | Záhada | 106 minut

Adam Cassidy je vynikající vývojář moderních technologií, který pracuje pro společnost Nicholase Wyatta. Poté, co bez povolení použije firemní kreditku a na večírku s přáteli utratí čtyřicet tisíc dolarů, začne Wyatt Adama vydírat, aby začal pro jeho korporaci pracovat jako špion, jinak ho okamžitě ...

Adam Cassidy je vynikající vývojář moderních technologií, který pracuje pro společnost Nicholase Wyatta. Poté, co bez povolení použije firemní kreditku a na večírku s přáteli utratí čtyřicet tisíc dolarů, začne Wyatt Adama vydírat, aby začal pro jeho korporaci pracovat jako špion, jinak ho okamžitě udá za krádež peněz. Nutí Adama, aby pronikl do firmy Jocka Goddarda, což je jeho hlavní konkurent, který ho v minulosti podvedl. Chce, aby Adam ukradl prototyp vynikajícího smartphonu, jenž by mu mohl přinést zisk miliardy dolarů. Adam tak rozehrává hru, která se mu brzy vymkne z rukou

IMDb  57 %

Špionáž online

Sledovat Špionáž online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Špionáž online, zda je ke stažení a zda má Špionáž dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 3. 2. 2022
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 21. 12. 2021
Cena nezjištěna

Špionáž obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Špionáž, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Špionáž postavy.

Špionáž novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Špionáž, které najdeš na našem webu.

Rychle než to smažou! Netflix koncem července opustí přes 40 filmů
Rychle než to smažou! Netflix koncem července opustí přes 40 filmů
28.07.2020 | Tipy na film

Tak tohle bude pro některé diváky citelná rána. Netflix během července prozatím moc filmů neopouštělo, s koncem měsíce však Netflix provede kvůli končícím licencím docela razantní čistku. I když nebudeme počítat řadu indických filmů, zmizí z nabídky přes 40 titulů.

Špionáž recenze a hodnocení

Ve filmu Špionáž hrají Liam Hemsworth, Harrison Ford, Gary Oldman, Amber Heard, Josh Holloway, Embeth Davidtz, Richard Dreyfuss.

Film Špionáž režíruje Robert Luketic.

Film Špionáž má 106 minut.

Film Špionáž můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Špionáž je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.