FB pixel TP pixel
In Her Name
In Her Name

Spravedlnost pro mou dceru

In Her Name
Francie | 2016 | Drama | Právníci | 87 minut

Příběh otce, který třicet let bojoval za spravedlnost pro svoji zavražděno dceru, byl natočen podle skutečného příběhu. Jednoho červencového dne roku 1982 je André Bamberskimu (Daniel Auteuil) oznámena zpráva o smrti jeho čtrnáctileté dcery Kalinky, který trávila dovolenou v Německu se svojí matkou ...

Příběh otce, který třicet let bojoval za spravedlnost pro svoji zavražděno dceru, byl natočen podle skutečného příběhu. Jednoho červencového dne roku 1982 je André Bamberskimu (Daniel Auteuil) oznámena zpráva o smrti jeho čtrnáctileté dcery Kalinky, který trávila dovolenou v Německu se svojí matkou a nevlastním otcem, Dr. Krombachem (Sebastian Koch). Okolnosti její smrti jsou ale velmi podezřelé a jisté indicie naznačují, že vrahem by mohl být právě její nevlastní otec. Přesvědčen o vině Krombacha se André Bamberski pouští do boje za spravedlnost pro jeho dceru a odsouzení jejího vraha. Tento boj, který se postupně přesune z Německa, kde Dr. Krombacha nelze obvinit, do Francie, potrvá celých 30 let a stane se posedlostí a jediným smyslem jeho života.

Spravedlnost pro mou dceru obsazení

Herci: Daniel Auteuil, Sebastian Koch, Marie-Josée Croze, Christelle Cornil, Lila-Rose Gilberti, Emma Besson, Christian Kmiotek

Režie: Vincent Garenq

IMDb  71 % Kinobox  69 % Spravedlnost pro mou dceru CSFD 72 %

Spravedlnost pro mou dceru online

Sledovat Spravedlnost pro mou dceru online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Spravedlnost pro mou dceru online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Spravedlnost pro mou dceru dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 26. 2. 2024
Půjčení za 80 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Spravedlnost pro mou dceru recenze a hodnocení

Tvůj názor na Spravedlnost pro mou dceru?

Ve filmu Spravedlnost pro mou dceru hrají Daniel Auteuil, Sebastian Koch, Marie-Josée Croze, Christelle Cornil, Lila-Rose Gilberti, Emma Besson, Christian Kmiotek.

Film Spravedlnost pro mou dceru režíruje Vincent Garenq.

Film Spravedlnost pro mou dceru má 87 minut.

Film Spravedlnost pro mou dceru můžete vidět na DaFilms.

Film Spravedlnost pro mou dceru je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.