FB pixel TP pixel
Good Kids
Good Kids

Šprti na tahu

Good Kids
USA | 2016 | Komedie | Teenageři | 86 minut

Parta čtyř kamarádů, premiantů třídy, právě odmaturovala a čeká je poslední léto, než nastoupí každý na jinou univerzitu. Najednou jim dochází, o co všechno přišli za ty roky, kdy byli za vzorňáky, a rozhodnou se užít si tyhle prázdniny naplno. Párty, drogy, sex - nic si nebudou odříkat. Do města se...

Parta čtyř kamarádů, premiantů třídy, právě odmaturovala a čeká je poslední léto, než nastoupí každý na jinou univerzitu. Najednou jim dochází, o co všechno přišli za ty roky, kdy byli za vzorňáky, a rozhodnou se užít si tyhle prázdniny naplno. Párty, drogy, sex - nic si nebudou odříkat. Do města se valí natěšení turisté, bezstarostné večírky se rozjíždějí na plné obrátky a šprti si užívají nejlepší léto svého života.

IMDb  61 % CSFD  54 %

Šprti na tahu online

Sledovat Šprti na tahu online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Šprti na tahu online, zda je ke stažení a zda má Šprti na tahu dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 19. 1. 2017
Předplatné za 199 Kč
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.

Šprti na tahu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Šprti na tahu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Šprti na tahu postavy.

Šprti na tahu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Šprti na tahu, které najdeš na našem webu.

40 nových filmů, které jsou od září dostupné na Netflixu
40 nových filmů, které jsou od září dostupné na Netflixu
02.09.2020 | Tipy na film

Září je tady a spolu s ním i nové filmy na Netflixu. A tentokrát se streamovací služba rozhodně nedržela zpátky a doplnila do své nabídky hned 40 filmových kousků z různých žánrů. Najdete tu válečnou klasiku, různá sci-fi, thrillerové napínáky, anebo nestárnoucí sexappeal Jennifer Lopez a Brada Pitta.

Šprti na tahu recenze a hodnocení

Ve filmu Šprti na tahu hrají Nicholas Braun, Zoey Deutch, Israel Broussard, Julia Garner, Ashley Judd, Virginia Gardner, Randy Couture.

Film Šprti na tahu režíruje .

Film Šprti na tahu má 86 minut.

Film Šprti na tahu můžete vidět na Netflix.

Film Šprti na tahu je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.