FB pixel TP pixel
Spy Game

Spy Game

Spy Game
USA | 2001 | Thrillery | Špióni | 126 minut

Píše se rok 1991 a veterán CIA, agent Nathan Muir (Robert Redford) je poslední den ve službě. Zbývá jen zabalit, rozloučit se a odejít do penze. Jenže telefonát z Hong Kongu, který ho probudí, zásadně změní chod nejbližších 24 hodin. Nathan se z něj doví, že jeho někdejší chráněnec, žák a spolupraco...

Píše se rok 1991 a veterán CIA, agent Nathan Muir (Robert Redford) je poslední den ve službě. Zbývá jen zabalit, rozloučit se a odejít do penze. Jenže telefonát z Hong Kongu, který ho probudí, zásadně změní chod nejbližších 24 hodin. Nathan se z něj doví, že jeho někdejší chráněnec, žák a spolupracovník Tom Bishop (Brad Pitt) se dostal do vážných problémů. Ocitl se v čínském vězení, je obviněn ze špionáže a hrozí mu smrt. V obavách z mezinárodního incidentu od něj dává CIA ruce pryč. Tomova záchrana představuje pro USA příliš velké riziko. Vše tedy závisí na Muirovi, který od začátku tuší, jak k incidentu došlo a navíc si je vědom, že nové vedení CIA odsunulo \lidi ze staré školy\ na vedlejší kolej. Dostat se k potřeným informacím a přelstít organizaci, pro níž tak dlouho a obětavě pracoval je úkol nad jiné těžký.

Hrají: Robert Redford, Brad Pitt, Catherine McCormack, Larry Bryggman, Marianne Jean-Baptiste, Matthew Marsh, Todd Boyce

Režie: Tony Scott

IMDb  71 % Kinobox  72 %

Spy Game online

Sledovat Spy Game online můžeš na iTunes, SkyShowtime. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Spy Game online, zda je ke stažení a zda má Spy Game dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD)
SkyShowtime
SkyShowtime
původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 31. 10. 2023
Předplatné za 179 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Spy Game novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Spy Game, které najdeš na našem webu.

Čas dohnat resty. Těchto 26 filmů zmizí v polovině června z Netflixu
Čas dohnat resty. Těchto 26 filmů zmizí v polovině června z Netflixu
09.06.2020 12:00:00 | Filmové novinky

Pokud stejně jako my řadu filmů na Netflixu odkládáte k pozdějšímu nakoukání, možná byste měli na chvíli zastavit a konečně svůj seznam prohrábnout. V půlce června totiž dojde na další vlnu filmů, které minimálně na čas streamovací službu opustí. A jsou tam dost slušné pecky.

Spy Game zajímavosti

Rozpočet
115 000 000 $
Celosvětové tržby
143 049 560 $
Tržby v USA
62 362 560 $
Tržby v českých kinech
6 024 232 Kč
Návštěvnost v českých kinech
54 536 diváků

Spy Game recenze a hodnocení

Ve filmu Spy Game hrají Robert Redford, Brad Pitt, Catherine McCormack, Larry Bryggman, Marianne Jean-Baptiste, Matthew Marsh, Todd Boyce.

Film Spy Game režíruje Tony Scott.

Film Spy Game má 126 minut.

Film Spy Game měl rozpočet 115 000 000 $.

Film Spy Game vidělo v českých kinech 54 536 diváků.

Film Spy Game můžete vidět na iTunes, SkyShowtime.

Film Spy Game je online na iTunes, SkyShowtime, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.