FB pixel TP pixel
Sliding Doors
Sliding Doors

Srdcová sedma

Sliding Doors
Velká Británie | 1998 | Romantické filmy | 99 minut

Co kdyby jediný zlomek vteřiny poslal tvůj život dvěma rozdílnými směry? Život, to jsou tisíce cest Mladá Helen ztratila práci a když se těsně před ní zavírají posuvné dveře vozu metra, otevírá se nám pohled na to, co by se stalo, kdyby metro stihla či nestihla. Obě verze se rozbíhají jedna za druho...

Co kdyby jediný zlomek vteřiny poslal tvůj život dvěma rozdílnými směry? Život, to jsou tisíce cest Mladá Helen ztratila práci a když se těsně před ní zavírají posuvné dveře vozu metra, otevírá se nám pohled na to, co by se stalo, kdyby metro stihla či nestihla. Obě verze se rozbíhají jedna za druhou. V jedné Helen opustí svého nevěrného přítele a navazuje nový šťastný vztah, ve druhé se Helenin život stává čím dál víc nešťastným, nabere si dvě zaměstnání, utvrzuje se ve své bezcennosti a podporuje svého přítele při psaní románu, přestože jeho aférka stále trvá. Co by se stalo KDYBY?

IMDb  68 % CSFD  73 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Srdcová sedma online

Srdcová sedma online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Srdcová sedma obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Srdcová sedma, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Srdcová sedma postavy.

Srdcová sedma zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 033 492 Kč
Návštěvnost v českých kinech
19 269 diváků

Srdcová sedma recenze a hodnocení