FB pixel TP pixel
Inside the SS
Inside the SS

SS: Hitlerova zločinná elita

Inside the SS
Francie | 2017 | Dokumentární seriály | Historie | 1 řad(a) | 3 epizod

Poslední přeživší členové SS vzpomínají, jak zažili i vykonávali jedny z největších válečných a obecně lidských zločinů. Na takové jednání byli roky připravováni dokonalou propagandou a vymýváním mozků, které udělalo z židů v jejich očích absolutně největší zlo... Hitlerova zločinná elita je komplet...

Poslední přeživší členové SS vzpomínají, jak zažili i vykonávali jedny z největších válečných a obecně lidských zločinů. Na takové jednání byli roky připravováni dokonalou propagandou a vymýváním mozků, které udělalo z židů v jejich očích absolutně největší zlo... Hitlerova zločinná elita je kompletním příběhem o nejnebezpečnější paravojenské organizaci Třetí říše, který vypráví muži, co v ní osobně sloužili. Sledujte, jak se budovala Hitlerova fanatická a zločinecká mašina na smrt – od samých počátků ve 20. letech 20. století, kdy 20 mužů sloužilo jako Hitlerovi bodyguardi, až po armádu 800 tisíc, jež v roce 1944 šířila teror po celém Německu i okupované Evropě. Dosud neuveřejněné rozhovory a kolorizované archivní záběry pomáhají lépe přiblížit a pochopit mechanismy politické radikalizace, ale i to, jak se tisícům mužů podařilo prosazovat jediný ideologický cíl bez omezení a jakékoliv empatie vůči lidstvu. Tvůrcům se po dvouletém pátrání podařilo odhalit více než dvě desítky stále žijících důstojníků SS, kteří svolili, že otevřeně promluví o tom, jakou sehráli v Hitlerově organizaci roli. Hitlerova zločinná elita je jedinečný film, díky němuž pronikneme do nitra jejich duší a zjistíme úplný rozsah šílenosti jejich činů.

Hrají: Stefan Ashton Frank

Režie: Serge de Sampigny

IMDb  74 % Kinobox  72 %

SS: Hitlerova zločinná elita online

Sledovat SS: Hitlerova zločinná elita online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film SS: Hitlerova zločinná elita online, zda je ke stažení a zda má SS: Hitlerova zločinná elita dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | 2 epizod, 0 s dabingem, 2 s titulky | HD kvalita | od 19. 5. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

SS: Hitlerova zločinná elita recenze a hodnocení

Tvůj názor na SS: Hitlerova zločinná elita?

V seriálu SS: Hitlerova zločinná elita hrají Stefan Ashton Frank.

Seriál SS: Hitlerova zločinná elita můžete vidět na Disney Plus.

Seriál SS: Hitlerova zločinná elita je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.