FB pixel TP pixel
Star Trek: Voyager
Star Trek: Voyager

Star Trek: Vesmírná loď Voyager

Star Trek: Voyager
USA | 1995 | Star Trek seriály | Sci-fi seriály | Space opera | 45 minut | 7 řad(a) | 172 epizod

Voyager je čtvrtým, předposledním seriálem nesoucí jméno Star Trek. Premiéru měl v USA v lednu roku 1995. Děj se poněkud liší. Je sice opět situován na loď Federace, ale tím končí veškerá podobnost. U.S.S. Voyager totiž nebrázdí známý vesmír a neudržuje mír pod záštitou Federace. Hned při své první ...

Voyager je čtvrtým, předposledním seriálem nesoucí jméno Star Trek. Premiéru měl v USA v lednu roku 1995. Děj se poněkud liší. Je sice opět situován na loď Federace, ale tím končí veškerá podobnost. U.S.S. Voyager totiž nebrázdí známý vesmír a neudržuje mír pod záštitou Federace. Hned při své první misi, která měla za úkol objasnit zmizení Makistské lodi s důstojníkem Hvězdné flotily inkognito na palubě, je přenesen vysoce výkonným zařízením na opačnou stranu galaxie, do nezmapovaného Delta kvadrantu. Posádka makistské lodi byla přenesena stejným způsobem, a protože její loď musela být obětována hned při prvním kontaktu s bojovnou rasou Kazonů, připojila se k posádce Voyageru a podřídila se jejím pravidlům. Voyager je nyní sám, bez pomoci Federace a spojenců... Jedno mu nikdo vzít nemůže... naději... naději, že narazí na cokoli, co mu zkrátí přes 70 000 světelných let dlouhou cestu. Posádka se s tíží svého osudu odhodlaně vydává vstříc nástrahám a dobrodružstvím zpátky domů.

Hrají: William Shatner, Kate Mulgrew, Robert Beltran, Leonard Nimoy, DeForest Kelley, Jeri Ryan, Roxann Dawson

IMDb  78 % Kinobox  75 %

Star Trek: Vesmírná loď Voyager online

Sledovat Star Trek: Vesmírná loď Voyager online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Star Trek: Vesmírná loď Voyager online, zda je ke stažení a zda má Star Trek: Vesmírná loď Voyager dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 8. 2016
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Star Trek: Vesmírná loď Voyager novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Star Trek: Vesmírná loď Voyager, které najdeš na našem webu.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager recenze a hodnocení

Tvůj názor na Star Trek: Vesmírná loď Voyager?

V seriálu Star Trek: Vesmírná loď Voyager hrají William Shatner, Kate Mulgrew, Robert Beltran, Leonard Nimoy, DeForest Kelley, Jeri Ryan, Roxann Dawson.

Seriál Star Trek: Vesmírná loď Voyager můžete vidět na Netflix.

Seriál Star Trek: Vesmírná loď Voyager je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.