FB pixel TP pixel
Stáří není pro sraby
Stáří není pro sraby

Stáří není pro sraby

Stáří není pro sraby
Česko | 2021 | Komedie | Road Trip

Máte sny? Nějaká nesplněná přání? Parta důchodců si je vyrazila na výlet splnit a vzpomíná na svá mladá léta brigádničení v obecních lázních. Kňoura (Jiří Krampol), Josefa (Rudolf Hrušínský ml.), Janatu (Luděk Sobota), Kačera (Jan Přeučil) a vnuka Tomáše (Robert Cejnar) čeká výlet, na který nezapome...

Máte sny? Nějaká nesplněná přání? Parta důchodců si je vyrazila na výlet splnit a vzpomíná na svá mladá léta brigádničení v obecních lázních. Kňoura (Jiří Krampol), Josefa (Rudolf Hrušínský ml.), Janatu (Luděk Sobota), Kačera (Jan Přeučil) a vnuka Tomáše (Robert Cejnar) čeká výlet, na který nezapomenou. Let vrtulníkem, spaní pod širákem, večeře v nóbl restauraci, závod s pilotem Formule 1, ale i zábava na kolotoči... Co byste si ještě v životě chtěli splnit?

Hrají: Jiří Krampol, Rudolf Hrušínský, Luděk Sobota, Jan Přeučil, Robert Cejnar, Ladislav Frej, Jakub Moulis

Režie: Tomáš Magnusek

Stáří není pro sraby online

Sledovat Stáří není pro sraby online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Stáří není pro sraby online, zda je ke stažení a zda má Stáří není pro sraby dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 27. 1. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Stáří není pro sraby recenze a hodnocení

Jokolo
Jokolo Moviezone
16.02.2022

Ne. Tohle by neměl vidět nikdo. Humor, drama, herci, progresivní homosexualita - nic tu nefunguje a Magnusek dál ukazuje, proč by měl být nejobávanějším tvůrcem na českém políčku. Nenaučil se stále nic, jen to stojí víc peněz, proto by film mohl soutěžit maximálně o nejhorší product placement všech ......   Celá recenze

 20 %

Ve filmu Stáří není pro sraby hrají Jiří Krampol, Rudolf Hrušínský, Luděk Sobota, Jan Přeučil, Robert Cejnar, Ladislav Frej, Jakub Moulis.

Film Stáří není pro sraby režíruje Tomáš Magnusek.

Film Stáří není pro sraby můžete vidět na Prima Plus.

Film Stáří není pro sraby je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.