FB pixel TP pixel
Starsky & Hutch

Starsky & Hutch

Starsky & Hutch
USA | 2004 | Krimi filmy | Akční komedie | 101 minut

Detektiv Dave Starsky (BEN STILLER) je nejhorlivějším policistou v kalifornském Bay City. Když je ve službě, žádný zločin nezůstane nepotrestán - a on je ve službě pořád. Jde tak ve stopách své matky, která se stala jednou z nejlepších policistek v historii Bay City. Zatímco se ale jeho matka spokoj...

Detektiv Dave Starsky (BEN STILLER) je nejhorlivějším policistou v kalifornském Bay City. Když je ve službě, žádný zločin nezůstane nepotrestán - a on je ve službě pořád. Jde tak ve stopách své matky, která se stala jednou z nejlepších policistek v historii Bay City. Zatímco se ale jeho matka spokojila za celou svou kariéru s jedním parťákem, Starsky díky svému přehnanému nadšení střídá partnery jako na běžícím páse.\r Detektiv Ken \Hutch\ Hutchinson (OWEN WILSON) má tak trochu opačný problém - je dobrým policistou, ale jeho až nezvykle bezstarostná povaha a touha po rychlých penězích příliš neprospívá kvalitě jeho práce. Má vynikající instinkty, avšak potřebuje čas od času usměrnit, aby se udržel na méně výnosné straně zákona. Rozčilený policejní kapitán Dobey (FRED WILLIAMSON) ale našel způsob, kterým hodlá dva největší problémy na svém oddělení vyřešit najednou - udělat ze Starskyho a Hutche tým a vyslat je do ulic.

IMDb  61 %

Starsky & Hutch online

Sledovat Starsky & Hutch online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Starsky & Hutch online, zda je ke stažení a zda má Starsky & Hutch dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 16. 10. 2021
Půjčení za 59 Kč Nákup za 49 Kč (i HD)

Starsky & Hutch obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Starsky & Hutch, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Starsky & Hutch postavy.

Starsky & Hutch novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Starsky & Hutch, které najdeš na našem webu.

13 krimi komedií, které musíte vidět, pokud se vám líbili Mizerové navždy
13 krimi komedií, které musíte vidět, pokud se vám líbili Mizerové navždy
28.01.2020 12:00:00 | Tipy na film

Udělat dobrou krimi/akční komedii, natož buddy komedii, to chce docela kumšt. V poslední době to dokázali v kinech řádící Mizerové, kteří se vrátili ke kořenům a absenci bayovské megalomanie nahradili neslábnoucí parťáckou chemií. Pojďme se mrknout na další bijáky z tohohle ranku, které člověka neomrzí.

Starsky & Hutch zajímavosti

Rozpočet
60 000 000 $
Celosvětové tržby
170 268 750 $
Tržby v USA
88 237 754 $
Tržby v českých kinech
3 056 649 Kč
Návštěvnost v českých kinech
28 551 diváků

Starsky & Hutch recenze a hodnocení