FB pixel TP pixel
Happily Ever After
Happily Ever After

Šťastně až na věky

Happily Ever After
| 2022

Snímek představuje sondu do současných podob alternativních modelů partnerských vztahů. Polyamorie, otevřené manželství či dlouhodobý milenecký poměr pro mnohé z protagonistů*ek představují naplňující životní styl, zároveň se však stále musí vyrovnávat s nepochopením společnosti nebo konflikty uvnit...

Snímek představuje sondu do současných podob alternativních modelů partnerských vztahů. Polyamorie, otevřené manželství či dlouhodobý milenecký poměr pro mnohé z protagonistů*ek představují naplňující životní styl, zároveň se však stále musí vyrovnávat s nepochopením společnosti nebo konflikty uvnitř vztahů. Režisérka sleduje vývoj vztahů protagonistů*ek napříč několika léty a v intimních rozhovorech ohledává radosti, strasti i nejistoty, které nezvyklé podoby lásky přináší, a odhaluje tak potřebu redefinice toho, co v dnešní době znamená partnerství.

Šťastně až na věky online

Sledovat Šťastně až na věky online můžeš na O2TV, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Šťastně až na věky online, zda je ke stažení a zda má Šťastně až na věky dabing nebo titulky.

O2TV
O2TV
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 8. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Starmax
Starmax
od 12. 5. 2023
Půjčení (HD) za 49 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Šťastně až na věky recenze a hodnocení

Ve filmu Šťastně až na věky hrají .

Film Šťastně až na věky režíruje .

Film Šťastně až na věky můžete vidět na O2TV, Starmax.

Film Šťastně až na věky je online na O2TV, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.