FB pixel TP pixel
Lucky Loser
Lucky Loser

Šťastný smolař

Lucky Loser
Česko | 2012 | Pohádky | Rodinné

Hlavním hrdinou příběhu je chlapec Filip, jehož od narození pronásleduje smůla. Jeho otec totiž chtěl přechytračit samotnou Štěstěnu a tím na sebe, a hlavně na svého synka, přivolal její hněv. A aby toho nebylo málo, Filip se zamiluje do Štěstěniny dcery Haničky. Ve snaze získat její lásku, a také p...

Hlavním hrdinou příběhu je chlapec Filip, jehož od narození pronásleduje smůla. Jeho otec totiž chtěl přechytračit samotnou Štěstěnu a tím na sebe, a hlavně na svého synka, přivolal její hněv. A aby toho nebylo málo, Filip se zamiluje do Štěstěniny dcery Haničky. Ve snaze získat její lásku, a také proto, aby se zbavil proklaté smůly, se vydává na putování světem. Jednoho dne ho čeká osudové setkání, když narazí na muže trpícího chorobným lhaním. Prolhal se dokonce tak daleko, že už ani nezná svoje jméno a říká si Kdokoliv. Kupodivu právě s pomocí tohoto povedeného kumpána svede Filip nerovný boj o svoji milovanou Haničku.

Hrají: Filip Cíl, Martina Zábranská, Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Jiřina Bohdalová, Dagmar Veškrnová-Havlová, Ondřej Vetchý

Režie: Jiří Strach

IMDb  67 % Kinobox  65 %

Šťastný smolař online

Sledovat Šťastný smolař online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Šťastný smolař online, zda je ke stažení a zda má Šťastný smolař dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 25. 12. 2012
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Šťastný smolař recenze a hodnocení

Ve filmu Šťastný smolař hrají Filip Cíl, Martina Zábranská, Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Jiřina Bohdalová, Dagmar Veškrnová-Havlová, Ondřej Vetchý.

Film Šťastný smolař režíruje Jiří Strach.

Film Šťastný smolař můžete vidět na iVysílání.

Film Šťastný smolař je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.