FB pixel TP pixel
Lucky Loser
Lucky Loser

Šťastný smolař

Lucky Loser
Česko | 2012 | Pohádky | Rodinné

Hlavním hrdinou příběhu je chlapec Filip, jehož od narození pronásleduje smůla. Jeho otec totiž chtěl přechytračit samotnou Štěstěnu a tím na sebe, a hlavně na svého synka, přivolal její hněv. A aby toho nebylo málo, Filip se zamiluje do Štěstěniny dcery Haničky. Ve snaze získat její lásku, a také p...

Hlavním hrdinou příběhu je chlapec Filip, jehož od narození pronásleduje smůla. Jeho otec totiž chtěl přechytračit samotnou Štěstěnu a tím na sebe, a hlavně na svého synka, přivolal její hněv. A aby toho nebylo málo, Filip se zamiluje do Štěstěniny dcery Haničky. Ve snaze získat její lásku, a také proto, aby se zbavil proklaté smůly, se vydává na putování světem. Jednoho dne ho čeká osudové setkání, když narazí na muže trpícího chorobným lhaním. Prolhal se dokonce tak daleko, že už ani nezná svoje jméno a říká si Kdokoliv. Kupodivu právě s pomocí tohoto povedeného kumpána svede Filip nerovný boj o svoji milovanou Haničku.

IMDb  67 % CSFD  69 %

Šťastný smolař online

Sledovat Šťastný smolař online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Šťastný smolař online, zda je ke stažení a zda má Šťastný smolař dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 15. 1. 2022
Zdarma

Šťastný smolař obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Šťastný smolař, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Šťastný smolař postavy.

Filip Cíl
Filip Cíl
Filip
Ivan Trojan
Ivan Trojan
Kdokoliv / Jakub
Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová
Karlosova matka
Lenka Vlasáková
Lenka Vlasáková
Hlavsová
Matěj Převrátil
Matěj Převrátil
Filip (5 let)
Josef Somr
Josef Somr
hrobník
Milan Jakl
Milan Jakl
Hudba
Jan Jirásek
Jan Jirásek
Hudba
Jiří Strach
Jiří Strach
Režie

Šťastný smolař recenze a hodnocení

Ve filmu Šťastný smolař hrají Filip Cíl, Martina Zábranská, Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Jiřina Bohdalová, Dagmar Veškrnová-Havlová, Ondřej Vetchý.

Film Šťastný smolař režíruje Jiří Strach.

Film Šťastný smolař můžete vidět na iVysílání.

Film Šťastný smolař je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.