FB pixel TP pixel
Stealth
Stealth

Stealth: Přísně tajná mise

Stealth
USA | 2005 | Akční filmy | Letadla | 121 minut

Henry, Ben a Kara jsou považováni za nejlepší taktické bojové piloty na světě. Do jejich týmu nyní přibývá nový člen - nejmodernější plně automatický bezpilotní supertajný bojový letoun - krutý a nepřemožitelný. Ale technická porucha letadla způsobí, že když se teď dostane do vzduchu, už nikdy nepři...

Henry, Ben a Kara jsou považováni za nejlepší taktické bojové piloty na světě. Do jejich týmu nyní přibývá nový člen - nejmodernější plně automatický bezpilotní supertajný bojový letoun - krutý a nepřemožitelný. Ale technická porucha letadla způsobí, že když se teď dostane do vzduchu, už nikdy nepřistane. Během několika sekund rozeseje zkázu napříč planetou… A tak staví tým před náročný úkol, ve kterém nesmí selhat: letoun zastavit - jakýmkoliv způsobem!

IMDb  50 %

Stealth: Přísně tajná mise online

Sledovat Stealth: Přísně tajná mise online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Stealth: Přísně tajná mise online, zda je ke stažení a zda má Stealth: Přísně tajná mise dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 3. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Stealth: Přísně tajná mise obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Stealth: Přísně tajná mise, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Stealth: Přísně tajná mise postavy.

Josh Lucas
Josh Lucas
Hraje
Jessica Biel
Jessica Biel
Hraje
Jamie Foxx
Jamie Foxx
Hraje
Sam Shepard
Sam Shepard
Hraje
Joe Morton
Joe Morton
Hraje
BT
BT
Hudba
Dredg
Dredg
Hudba
Rob Cohen
Rob Cohen
Režie

Stealth: Přísně tajná mise novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Stealth: Přísně tajná mise, které najdeš na našem webu.

Stealth: Přísně tajná mise recenze a hodnocení

Tvůj názor na Stealth: Přísně tajná mise?

Ve filmu Stealth: Přísně tajná mise hrají Josh Lucas, Jessica Biel, Jamie Foxx, Sam Shepard, Richard Roxburgh, Joe Morton, Ebon Moss-Bachrach.

Film Stealth: Přísně tajná mise režíruje Rob Cohen.

Film Stealth: Přísně tajná mise má 121 minut.

Film Stealth: Přísně tajná mise můžete vidět na iTunes.

Film Stealth: Přísně tajná mise je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.