FB pixel TP pixel
Chased and Suspected

Stíhán a podezřelý

Chased and Suspected
Česko | 1978 | Krimi filmy | Psychologické | 85 minut

Eva Trojanová. Když hledá před dveřmi klíče, někdo ji nešetrně vtáhne do bytu. O několik dní později je žena nalezena ve svém bytě mrtvá a podlitiny na krku svědčí o zločinu. Hlavním podezřelým se stává její manžel, inženýr Trojan, který se po skončení služební cesty nevrátil do práce a nikdo neví, ...

Eva Trojanová. Když hledá před dveřmi klíče, někdo ji nešetrně vtáhne do bytu. O několik dní později je žena nalezena ve svém bytě mrtvá a podlitiny na krku svědčí o zločinu. Hlavním podezřelým se stává její manžel, inženýr Trojan, který se po skončení služební cesty nevrátil do práce a nikdo neví, kde by mohl být. Je po něm vyhlášeno pátrání, ale dlouho nemají policisté žádnou stopu. Objeví sice taxikáře, který ho vezl na letiště, to už však Trojan věděl, že po něm pátrají a smazával za sebou stopy. Kapitán Hart, který vede pátrání, ví, že Trojan je vynikající odborník, který je mimo jiné autorem projektu přestěhování katedrály v Mostě a uvědomí si, že všechny nepatrné stopy, které po sobě zanechal, vedou na sever - do Mostu. Trojan se opravdu ukrývá v ruinách domů určených ve starém Mostě k demolici. Ví, že ho stíhá policie, ale netuší, že po zprávě patologa už ne jako podezřelého z vraždy. Jeho žena byla totiž těžce nemocná a zemřela přirozenou smrtí. Vyčerpaného a nemocného ho sice objeví tři chlapci, ale muž jim zmizí. Kapitán Hart projíždí ulicemi starého mostu a pokouší se vyčerpaného Trojana najít, protože místo má být toho dne srovnáno se zemí. Vše je připraveno a pyrotechnik nemá možnost demolici zastavit...

IMDb  38 % CSFD  53 %

Stíhán a podezřelý online

Sledovat Stíhán a podezřelý online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Stíhán a podezřelý online, zda je ke stažení a zda má Stíhán a podezřelý dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 22. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Stíhán a podezřelý obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Stíhán a podezřelý, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Stíhán a podezřelý postavy.

Regina Rázlová
Regina Rázlová
Eva Trojanová
Jiří Lábus
Jiří Lábus
Commissioner
Jan Přeučil
Jan Přeučil
Adonis
Milan Riehs
Milan Riehs
Kalenda
Vladimír Brabec
Vladimír Brabec
Dr. Hein
Helena Malehová
Helena Malehová
Navrátilová

Stíhán a podezřelý recenze a hodnocení

Ve filmu Stíhán a podezřelý hrají Jirí Adamíra, Ilja Prachař, Regina Rázlová, Jiří Lábus, Jan Přeučil, Milan Riehs, Vladimír Brabec.

Film Stíhán a podezřelý režíruje Zbynek Brynych.

Film Stíhán a podezřelý má 85 minut.

Film Stíhán a podezřelý můžete vidět na Voyo.

Film Stíhán a podezřelý je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.