FB pixel TP pixel
Stockholmský syndrom
Stockholmský syndrom

Stockholmský syndrom

Stockholmský syndrom
Česko | 2020 | Krimi seriály | Zmizení | 74 minut | 1 řad(a) | 2 epizod

Kriminalista Viktor Mojžíš se dostane do konfliktu s majitelem psa Jindřichem Oseckým, jenž nečekaně napadne jeho šestiletou dceru Lindu. Použije služební zbraň a psa zastřelí. Incident ale vyvrcholí fyzickým střetem obou mužů a neúmyslným postřelením majitele psa Jindřicha Oseckého. Viktor je násle...

Kriminalista Viktor Mojžíš se dostane do konfliktu s majitelem psa Jindřichem Oseckým, jenž nečekaně napadne jeho šestiletou dceru Lindu. Použije služební zbraň a psa zastřelí. Incident ale vyvrcholí fyzickým střetem obou mužů a neúmyslným postřelením majitele psa Jindřicha Oseckého. Viktor je následně propuštěn ze služby a odsouzen nepodmíněně na několik let. Když vyjde z vězení, ocitá se na úplném dně. Manželka se s ním rozvedla a chce uhradit výživné na dceru, která jej vlastně nezná a Oseckému, který skončil na invalidním vozíku, musí platit odškodné. Naštěstí mu alespoň jeho kolega Taraba z kriminálky dohodí práci u známého v detektivní agentuře. V téže době na německé dálnici uprchne svým pasákům Klára Osecká, která byla několik let nezvěstná. Policejní tým vedený právě Tarabou informuje její rodiče, manžele Osecké, o vážném fyzickém i psychickém stavu jejich dcery, která byla hospitalizována v nemocnici. Vyslýchá zároveň Lukáše Kulhánka, který řídil auto, z něhož se Kláře podařilo utéct a Kulhánek tuší, že se kolem něj stahuje smyčka. Musí tak za každou cenu umlčet Kláru, aby proti němu nemohla svědčit a ohrozit tak nejen jeho samotného, ale celou skupinu, která se na obchodu s bílým masem podílí. Osudy Jindřicha Oseckého a Viktora Mojžíše se v těchto souvislostech znovu po letech nečekaně protnou.

Hrají: David Švehlík, Martin Finger, Vojtěch Vondráček, Zuzana Mauréry, Elizaveta Maximová, Martin Pechlát, Sylvie Krupanská

Režie: Dan Svátek

IMDb  67 % Kinobox  71 %

Stockholmský syndrom online

Sledovat Stockholmský syndrom online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Stockholmský syndrom online, zda je ke stažení a zda má Stockholmský syndrom dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 6. 2. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Stockholmský syndrom novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Stockholmský syndrom, které najdeš na našem webu.

15 nejlepších kriminálek České televize, které můžete nakoukat online
15 nejlepších kriminálek České televize, které můžete nakoukat online
23.04.2020 | České novinky

Jste už z karanténního nakoukávání Netflixu a HBO otrávení a potřebujete něco českého? Proč nezkusit Českou televizi a její ivysílání, které nabízí spoustu kvalitních kriminálek z poslední doby, ale i historie!

Stockholmský syndrom recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
13.01.2020

Kriminální thriller Stockholmský syndrom, jehož první část odvysílala Česká televize v neděli večer a druhou nasadí přesně za týden, znamená zatím nejpříjemnější překvapení premiérové televizní sezony....   Celá recenze

 70 %

V seriálu Stockholmský syndrom hrají David Švehlík, Martin Finger, Vojtěch Vondráček, Zuzana Mauréry, Elizaveta Maximová, Martin Pechlát, Sylvie Krupanská.

Seriál Stockholmský syndrom můžete vidět na iVysílání.

Seriál Stockholmský syndrom je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.