FB pixel TP pixel
Up in Smoke

Stoupat jak dým

Up in Smoke
USA | 1978 | Cheech & Chong | Komedie | Drogy | 86 minut

Profesionální huliči Cheech Marin a Tommy Chong se dávají dohromady v komedii Stoupat jak dým, která sleduje tuhle značně sjetou dvojici na okružní cestě po Kalifornii. Ačkoli je jejich cílem sehnat jen trochu trávy, nakonec jsou omylem deportováni do Mexika. Zoufale se odtamtud snaží dostat domů, a...

Profesionální huliči Cheech Marin a Tommy Chong se dávají dohromady v komedii Stoupat jak dým, která sleduje tuhle značně sjetou dvojici na okružní cestě po Kalifornii. Ačkoli je jejich cílem sehnat jen trochu trávy, nakonec jsou omylem deportováni do Mexika. Zoufale se odtamtud snaží dostat domů, a proto přistoupí na nabídku, že převezou přes hranice káru plnou marihuany. Podaří se jim to ale stihnout dřív, než všechno vyhulí? Po cestě navíc naberou dvě stopařky a jakousi šťastnou náhodou se jim vždy podaří setřást poldy, kteří jsou jim - zcela nepovšimnuti - celou tu dobu v patách.

IMDb  69 % CSFD  78 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Stoupat jak dým online

Stoupat jak dým online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Stoupat jak dým obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Stoupat jak dým, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Stoupat jak dým postavy.

Stoupat jak dým recenze a hodnocení

Ve filmu Stoupat jak dým hrají Cheech Marin, Tommy Chong, Strother Martin, Edie Adams, Stacy Keach, Arthur Roberts, Tom Skerritt.

Film Stoupat jak dým režíruje Lou Adler.

Film Stoupat jak dým má 86 minut.

Film Stoupat jak dým není zatím nikde online.

Film Stoupat jak dým není zatím kde sledovat.