FB pixel TP pixel
Ghosts of the Dormers

Strašidla z Vikýře

Ghosts of the Dormers
Česko | 1987 | Komedie | Rodinné | 79 minut

Malá Terezka přijíždí na prázdniny k babičce a dědovi, kteří tvoří svéráznou dvojici. Zatímco děda Malý, vesnický všeuměl, se celý život pokouší, samozřejmě marně, létat na rogalu, jeho žena vše shovívavě pozoruje a v klidu přitom pokuřuje doutníky. Prázdninová pohoda však netrvá dlouho. Místní ...

Malá Terezka přijíždí na prázdniny k babičce a dědovi, kteří tvoří svéráznou dvojici. Zatímco děda Malý, vesnický všeuměl, se celý život pokouší, samozřejmě marně, létat na rogalu, jeho žena vše shovívavě pozoruje a v klidu přitom pokuřuje doutníky. Prázdninová pohoda však netrvá dlouho. Místní zbohatlík a nepoctivec Napakunk chce, aby mu děda vyřezal sochu jeho dcery Pepiny v životní velikosti. Děda však odmítne. Pepina je totiž tak tlustá, že nenajde tak silné dřevo. Další den proto Napakunk porazí památnou lípu, pod níž se kdysi děda seznámil s babičkou, a přiveze ji dědovi. Ten ho však vyhodí a rozzlobený lakomec v noci zničí strašidelný park, který děda vyrobil pro Terezku. Té se podaří zachránit jediné dřevěné strašidýlko, Cvikýře. Ten nečekaně obživne a předvede Terezce své zázračné dovednosti. Nemůže sice konat dobré skutky, jen strašit, ale i toho dokáže Terezka využít. Od té chvíle se Napakunk stává obětí soustředěného útoku zlomyslných kouzel.

Hrají: Rudolf Hrušínský, Josef Somr, Katarína Šulajová, Jana Štěpánková

Režie: Radim Cvrček

IMDb  59 % Kinobox  58 %

Strašidla z Vikýře online

Sledovat Strašidla z Vikýře online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Strašidla z Vikýře online, zda je ke stažení a zda má Strašidla z Vikýře dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 11. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Strašidla z Vikýře recenze a hodnocení

Ve filmu Strašidla z Vikýře hrají Rudolf Hrušínský, Josef Somr, Katarína Šulajová, Jana Štěpánková.

Film Strašidla z Vikýře režíruje Radim Cvrček.

Film Strašidla z Vikýře má 79 minut.

Film Strašidla z Vikýře můžete vidět na Voyo.

Film Strašidla z Vikýře je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.