FB pixel TP pixel
The Sand Pebbles

Strážní loď Sand Pebbles

The Sand Pebbles
USA | 1966 | Romantické filmy | 182 minut

Měla to být jednoduchá mise. Jenže skončila v pekle čínské občanské války... Čína roku 1926 je zemí rozdrobenou na malé celky, trpící pod nadvládou okolních velmocí. Spojené státy americké zde mají několik vojenských jednotek, jejichž úkolem je v případě potřeby zajistit bezpečí americkým občanům. T...

Měla to být jednoduchá mise. Jenže skončila v pekle čínské občanské války... Čína roku 1926 je zemí rozdrobenou na malé celky, trpící pod nadvládou okolních velmocí. Spojené státy americké zde mají několik vojenských jednotek, jejichž úkolem je v případě potřeby zajistit bezpečí americkým občanům. Tento jednoduchý úkol plní také posádka parního dělového člunu San Pablo. Staré zadýchané lodi ovšem nikdo neřekne jinak než Sand Pebbles (Plážový oblázek). Zde nastoupí do služby šikovný mladý strojník Jake Holman (Steve McQueen). Od začátku tu však naráží na menší či větší potíže. O provoz lodi včetně „Jakeova“ motoru se neoficiálně starají čínští civilisté, kterým Američané z pohodlnosti přenechali většinu vlastních povinností. Zapadnout do tohoto kolektivu není pro svérázného individualistu Jakea vůbec jednoduché. A bude to čím dál těžší, neboť Čínou začíná zmítat občanská válka. Na jedné straně všeho schopní komunisté, na druhé příznivci bezohledného nacionalisty Čankajška. Ani jedni si Američany na svém území nepřejí…

Hrají: Steve McQueen, Richard Attenborough, Richard Crenna, Candice Bergen, Emmanuelle Arsan, Mako, Larry Gates

Režie: Robert Wise

IMDb  76 % Kinobox  75 %

Strážní loď Sand Pebbles online

Sledovat Strážní loď Sand Pebbles online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Strážní loď Sand Pebbles online, zda je ke stažení a zda má Strážní loď Sand Pebbles dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 31. 12. 2015
Půjčení (HD) za 94 Kč Nákup za 240 Kč

Strážní loď Sand Pebbles DVD a Blu-Ray

Koupit Strážní loď Sand Pebbles na DVD či Blu-Ray můžeš na Blu Shop. Níže ti nabízíme tip, kde je film Strážní loď Sand Pebbles na DVD či Blu-Ray k online zakoupení, v jaké kvalitě a zda má Strážní loď Sand Pebbles dabing nebo titulky.

Blu Shop
Blu Shop
Blu-Ray | anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita |
Nákup (HD) za 399 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Strážní loď Sand Pebbles novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Strážní loď Sand Pebbles, které najdeš na našem webu.

55 nejlepších filmů delších než tři hodiny
55 nejlepších filmů delších než tři hodiny
20.05.2020 | Tipy na film

Ošklivé počasí, svátky, prodloužený víkend. Během roku máme spoustu příležitostí najít si trochu více času na delší filmový zážitek. Pokud vás už unavuje binge watch seriálových sezón a raději byste si doplnili vzdělání o pekelně dlouhé filmové klasiky, tak jsme vám vybrali 55 nejlepších snímků delších než 180 minut.

Strážní loď Sand Pebbles recenze a hodnocení

Tvůj názor na Strážní loď Sand Pebbles?

Ve filmu Strážní loď Sand Pebbles hrají Steve McQueen, Richard Attenborough, Richard Crenna, Candice Bergen, Emmanuelle Arsan, Mako, Larry Gates.

Film Strážní loď Sand Pebbles režíruje Robert Wise.

Film Strážní loď Sand Pebbles má 182 minut.

Film Strážní loď Sand Pebbles můžete vidět na Google Play.

Film Strážní loď Sand Pebbles je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.