FB pixel TP pixel
Uncle Buck

Strýček Buck

Uncle Buck
USA | 1989 | Komedie | Rodinné | 100 minut

Manželé Cindy a Bob Russellovi musí kvůli náhlému onemocnění Cindina otce odjet za ním a nezbývá nic jiného, než svěřit tři děti _ středoškolačku Theu, devítiletého Milese a pětiletou Maicy do péče strýčka Bucka, zapřisáhlého starého mládence, proslulého bohémsky neukázněným životním stylem. Buck, z...

Manželé Cindy a Bob Russellovi musí kvůli náhlému onemocnění Cindina otce odjet za ním a nezbývá nic jiného, než svěřit tři děti _ středoškolačku Theu, devítiletého Milese a pětiletou Maicy do péče strýčka Bucka, zapřisáhlého starého mládence, proslulého bohémsky neukázněným životním stylem. Buck, zaměstnaný v pneuservisu své dlouholeté milenky Chamice, se rázně ujme své úlohy, celkem snadno čelí rozpustilostem Milese a Maicy, zato se střetává s negativistickou dospívající Theou. Buck prokáže v nezvyklé roli nevšední vynalézavost, smysl pro humor, ale hlavně srdce a zodpovědnost a brzy si získá synovce a menší neteř. Vzpurná Thea se pomstí Buckovi intrikou za to, že brání jejímu vztahu se spolužákem: způsobí roztržku mezi Buckem a Chamice.

Hrají: John Candy, Jean Louisa Kelly, Macaulay Culkin, Gaby Hoffmann, Amy Madigan, Elaine Bromka, Garrett M. Brown

Režie: John Hughes

IMDb  71 % Kinobox  70 %

Strýček Buck online

Sledovat Strýček Buck online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Strýček Buck online, zda je ke stažení a zda má Strýček Buck dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | SD kvalita | od 10. 10. 2021
Půjčení za 71 Kč Nákup za 190 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 21. 5. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Strýček Buck novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Strýček Buck, které najdeš na našem webu.

Čas dohnat resty. Těchto 26 filmů zmizí v polovině června z Netflixu
Čas dohnat resty. Těchto 26 filmů zmizí v polovině června z Netflixu
09.06.2020 12:00:00 | Filmové novinky

Pokud stejně jako my řadu filmů na Netflixu odkládáte k pozdějšímu nakoukání, možná byste měli na chvíli zastavit a konečně svůj seznam prohrábnout. V půlce června totiž dojde na další vlnu filmů, které minimálně na čas streamovací službu opustí. A jsou tam dost slušné pecky.

Strýček Buck recenze a hodnocení

Ve filmu Strýček Buck hrají John Candy, Jean Louisa Kelly, Macaulay Culkin, Gaby Hoffmann, Amy Madigan, Elaine Bromka, Garrett M. Brown.

Film Strýček Buck režíruje John Hughes.

Film Strýček Buck má 100 minut.

Film Strýček Buck můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Strýček Buck je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.