FB pixel TP pixel
Vehicle 19
Vehicle 19

Štvanec

Vehicle 19
USA | 2013 | Thrillery | Krimi drama | 85 minut

Kdysi slibný spisovatel John Hayson se nyní potácí na hranici zapomenutí. Osobní tragédie u něho vyvolala naprostou ztrátu zájmu o svět i o psaní, jeho život je vlastně jen vegetativní živoření a nezdá se, že by se do budoucna mohlo něco změnit. Uprostřed existenciálního marasmu se navíc setkává se ...

Kdysi slibný spisovatel John Hayson se nyní potácí na hranici zapomenutí. Osobní tragédie u něho vyvolala naprostou ztrátu zájmu o svět i o psaní, jeho život je vlastně jen vegetativní živoření a nezdá se, že by se do budoucna mohlo něco změnit. Uprostřed existenciálního marasmu se navíc setkává se třemi bývalými spolužáky ze střední školy, s nimiž přicházejí i stíny minulosti. Tváří v tvář životní lásce se John ze všech sil pokouší odolat nepřízni osudu, napravit bývalé chyby a vrátit svůj život zpět do klidných kolejí. Brzy ale pochopí, že na to, co bývalo, je lepší navždy zapomenout. Jenže je příliš pozdě. Už je totiž ovinutý pavučinou lží, vášně a zabíjení. A v zádech má policii, jež ho podezřívá ze spáchání nelidského zločinu. Napínavý švédský thriller natočil v roce 2004 režisér Jack Ersgard.

IMDb  49 % CSFD  47 %

Štvanec online

Sledovat Štvanec online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Štvanec online, zda je ke stažení a zda má Štvanec dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 22. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč

Štvanec obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Štvanec, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Štvanec postavy.

Štvanec zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 086 662 Kč
Návštěvnost v českých kinech
19 898 diváků

Štvanec recenze a hodnocení