FB pixel TP pixel
The Hunted
The Hunted

Štvanice

The Hunted
USA | 1995 | Akční filmy | Zabijáci | 106 minut

Odborník na počítačové čipy Paul Racine se seznámí v baru s krásnou Japonkou Kirinou a po příjemně stráveném večeru se s ní v jejím bytě pomiluje. Když se vrátí do bytu pro zapomenuté klíče, stane se šokovaným svědkem její rituální vraždy a sám je ninjou raněn mečem. V nemocnici Paula navštíví učite...

Odborník na počítačové čipy Paul Racine se seznámí v baru s krásnou Japonkou Kirinou a po příjemně stráveném večeru se s ní v jejím bytě pomiluje. Když se vrátí do bytu pro zapomenuté klíče, stane se šokovaným svědkem její rituální vraždy a sám je ninjou raněn mečem. V nemocnici Paula navštíví učitel bojových umění Takeda. Podle hvězdice, která se Američanovi zasekla do ruky při útěku, poznal, že vrahem byl jeho dávný nepřítel Kinjo z klanu Makato. Nabízí mu ochranu, protože Paul zahlédl ninjovu tvář. V nemocnici se objeví komando zabijáků, kteří povraždí hlídkující policisty i personál, Paulovi se však podaří prostřílet ven. Spojí se s Takedou a jeho ženou Meiko, kteří ho chtějí rychlovakem odvézt do bezpečí. Kinjovi zabijáci zabijí strojvůdce a jak postupují vlakem brutálně vraždí všechny cestující. Takeda s Meiko se jim však postaví a přemohou je. Ve zdraví se pak dostanou na ostrov, kde sídlí Takedův klan, je však jen otázkou času, než tu objeví také Kinjo se svými zabijáky.

Hrají: Christopher Lambert, John Lone, Joan Chen, Yoshio Harada, Yoko Shimada, Mari Natsuki, Tak Kubota

Režie: J. F. Lawton

IMDb  60 % Kinobox  55 %

Štvanice online

Sledovat Štvanice online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Štvanice online, zda je ke stažení a zda má Štvanice dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 5. 2022
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Štvanice zajímavosti

Tržby v českých kinech
886 080 Kč
Návštěvnost v českých kinech
31 104 diváků

Štvanice recenze a hodnocení

Ve filmu Štvanice hrají Christopher Lambert, John Lone, Joan Chen, Yoshio Harada, Yoko Shimada, Mari Natsuki, Tak Kubota.

Film Štvanice režíruje J. F. Lawton.

Film Štvanice má 106 minut.

Film Štvanice vidělo v českých kinech 31 104 diváků.

Film Štvanice můžete vidět na Edison.

Film Štvanice je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.