FB pixel TP pixel
The Hunted
The Hunted

Štvanice

The Hunted
USA | 1995 | Akční filmy | Akční krimi | 106 minut

Odborník na počítačové čipy Paul Racine se seznámí v baru s krásnou Japonkou Kirinou a po příjemně stráveném večeru se s ní v jejím bytě pomiluje. Když se vrátí do bytu pro zapomenuté klíče, stane se šokovaným svědkem její rituální vraždy a sám je ninjou raněn mečem. V nemocnici Paula navštíví učite...

Odborník na počítačové čipy Paul Racine se seznámí v baru s krásnou Japonkou Kirinou a po příjemně stráveném večeru se s ní v jejím bytě pomiluje. Když se vrátí do bytu pro zapomenuté klíče, stane se šokovaným svědkem její rituální vraždy a sám je ninjou raněn mečem. V nemocnici Paula navštíví učitel bojových umění Takeda. Podle hvězdice, která se Američanovi zasekla do ruky při útěku, poznal, že vrahem byl jeho dávný nepřítel Kinjo z klanu Makato. Nabízí mu ochranu, protože Paul zahlédl ninjovu tvář. V nemocnici se objeví komando zabijáků, kteří povraždí hlídkující policisty i personál, Paulovi se však podaří prostřílet ven. Spojí se s Takedou a jeho ženou Meiko, kteří ho chtějí rychlovakem odvézt do bezpečí. Kinjovi zabijáci zabijí strojvůdce a jak postupují vlakem brutálně vraždí všechny cestující. Takeda s Meiko se jim však postaví a přemohou je. Ve zdraví se pak dostanou na ostrov, kde sídlí Takedův klan, je však jen otázkou času, než tu objeví také Kinjo se svými zabijáky.

IMDb  60 % CSFD  64 %

Štvanice online

Sledovat Štvanice online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Štvanice online, zda je ke stažení a zda má Štvanice dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 5. 2022
Předplatné za 155 Kč

Štvanice obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Štvanice, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Štvanice postavy.

Štvanice zajímavosti

Tržby v českých kinech
886 080 Kč
Návštěvnost v českých kinech
31 104 diváků

Štvanice recenze a hodnocení