FB pixel TP pixel
The Sugarland Express
The Sugarland Express

Sugarlandský expres

The Sugarland Express
USA | 1974 | Komedie | 110 minut

Sugarlandský expres, první celovečerní film legendárního režiséra Stevena Spielberga, byl natočen na motivy skutečného příběhu. Lou Jean Poplinová pomohla svému manželovi s útěkem z vězení, aby se připojil k jejímu boji za udržení si malého synka, jehož musí uchránit před adopcí. Nyní je čeká úprk n...

Sugarlandský expres, první celovečerní film legendárního režiséra Stevena Spielberga, byl natočen na motivy skutečného příběhu. Lou Jean Poplinová pomohla svému manželovi s útěkem z vězení, aby se připojil k jejímu boji za udržení si malého synka, jehož musí uchránit před adopcí. Nyní je čeká úprk napříč Amerikou se spoustou policistů v patách... V komplikované roli Lou Jean Poplinové září držitelka Oscara Goldie Hawnová.

Hrají: Goldie Hawn, William Atherton, Sean Hannity, Michael Sacks, Steve Kanaly, A.L. Camp, Jessie Lee Fulton

Režie: Steven Spielberg

IMDb  68 % Kinobox  64 %

Sugarlandský expres online

Sledovat Sugarlandský expres online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sugarlandský expres online, zda je ke stažení a zda má Sugarlandský expres dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sugarlandský expres recenze a hodnocení

Ve filmu Sugarlandský expres hrají Goldie Hawn, William Atherton, Sean Hannity, Michael Sacks, Steve Kanaly, A.L. Camp, Jessie Lee Fulton.

Film Sugarlandský expres režíruje Steven Spielberg.

Film Sugarlandský expres má 110 minut.

Film Sugarlandský expres můžete vidět na iTunes.

Film Sugarlandský expres je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.