FB pixel TP pixel
Summer of Goliath
Summer of Goliath

Summer of Goliath

Summer of Goliath
Kanada | 2011 | 78 minut

Snímek Summer of Goliath je propojením dokumentu a fikce a vypráví rozmanité příběhy obyvatel města Huilotepec na mexickém venkově. Terese jednoho dne zmizel manžel - zřejmě ji opustil kvůli jiné ženě. Její syn Gabino, voják, se vrátil domů, avšak není jisté, na jak dlouho. Malio, Nico a Oscar jsou ...

Snímek Summer of Goliath je propojením dokumentu a fikce a vypráví rozmanité příběhy obyvatel města Huilotepec na mexickém venkově. Terese jednoho dne zmizel manžel - zřejmě ji opustil kvůli jiné ženě. Její syn Gabino, voják, se vrátil domů, avšak není jisté, na jak dlouho. Malio, Nico a Oscar jsou tři bratři, jejichž příběhy poznáváme skrze několik rozhovorů a hraných scén. Otec od nich před mnoha lety odešel a matka je sotva zvládá uživit. Oscarovi se začalo říkat Goliáš po záhadné smrti jeho přítelkyně. Clementina je dospívající dívka, která odešla z domova, protože byla těhotná. Žije se svým taktéž dospívajícím přítelem. Otec Cuco na ni naléhá, ať se vrátí domů, ona to však odmítá. V rozhovoru zmiňuje, že před lety vystupovala jako komparsistka ve filmu, kde hrál hlavní roli Gabino. Později jsme natočili jednu scénu z onoho filmu, v níž Clementina tentokrát hrála dívčí hrdinku a Gabino opět svou starou roli. Teresa skončí sama v lese, pláče a lituje sama sebe.

IMDb  59 %

Summer of Goliath online

Sledovat Summer of Goliath online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Summer of Goliath online, zda je ke stažení a zda má Summer of Goliath dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 20. 3. 2022
Předplatné za 135 Kč

Summer of Goliath obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Summer of Goliath, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Summer of Goliath postavy.

Summer of Goliath recenze a hodnocení