FB pixel TP pixel
Superman and the Mole-Men
Superman and the Mole-Men

Superman and the Mole Men

Superman and the Mole-Men
USA | 1951 | Akční filmy | 58 minut

Novináři Clark Kent a Lois Laneová se přijíždí do městečka Silsby podívat na těžbu ropy z nejhlubšího vrtu na světě. Vrt však proniknul do podzemního domova rasy malých chlupatých lidí, kteří jdou v noci na povrch, aby to prozkoumali. Skutečnost, že ve tmě září, děsí místní obyvatele, kteří utvoří d...

Novináři Clark Kent a Lois Laneová se přijíždí do městečka Silsby podívat na těžbu ropy z nejhlubšího vrtu na světě. Vrt však proniknul do podzemního domova rasy malých chlupatých lidí, kteří jdou v noci na povrch, aby to prozkoumali. Skutečnost, že ve tmě září, děsí místní obyvatele, kteří utvoří dav pod vedením ničemného Luka Bensona s úmyslem zabít tyto podivné lidi. Pouze Superman má šanci zabránit této tragédii.

IMDb  57 % CSFD  59 %

Superman and the Mole Men online

Sledovat Superman and the Mole Men online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Superman and the Mole Men online, zda je ke stažení a zda má Superman and the Mole Men dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | od 11. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč Nákup za 279 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Superman and the Mole Men obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Superman and the Mole Men, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Superman and the Mole Men postavy.

George Reeves
George Reeves
Superman / Clark Kent
Phyllis Coates
Phyllis Coates
Lois Lane
Byron Foulger
Byron Foulger
Jeff Reagan
Jeff Corey
Jeff Corey
Luke Benson
Lee Sholem
Lee Sholem
Režie

Superman and the Mole Men recenze a hodnocení

Tvůj názor na Superman and the Mole Men?

Ve filmu Superman and the Mole Men hrají George Reeves, Phyllis Coates, Beverly Washburn, Byron Foulger, Jeff Corey, John Phillips, J. Farrell MacDonald.

Film Superman and the Mole Men režíruje Lee Sholem.

Film Superman and the Mole Men má 58 minut.

Film Superman and the Mole Men můžete vidět na iTunes.

Film Superman and the Mole Men je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.