FB pixel TP pixel
Wedding Under Supervision
Wedding Under Supervision

Svatba jako řemen

Wedding Under Supervision
Česko | 1967 | Komedie | Satira | 94 minut

Prodavačka Hanička se večer na nádraží seznámí se třemi opilými mladíky. Odmítne jejich opakovaná pozvání na pokračování alkoholového veselí, i když jeden z mužů se jí líbí. Za chvíli se však i ona přiopije, když jí další nápadník, okresní tajemník, nalije při večeři do limonády dvě vodky. Potom Han...

Prodavačka Hanička se večer na nádraží seznámí se třemi opilými mladíky. Odmítne jejich opakovaná pozvání na pokračování alkoholového veselí, i když jeden z mužů se jí líbí. Za chvíli se však i ona přiopije, když jí další nápadník, okresní tajemník, nalije při večeři do limonády dvě vodky. Potom Hanička přece jen odjede s třemi mladými muži. Druhý den ráno ohlásí na Veřejné bezpečnosti, že ji muži znásilnili. Vyšetřování se ujme mladý nezkušený příslušník, jehož horlivost musí mírnit starší nadřízený. V krátkém čase příslušníci VB všechny tři zadrží a identifikují. Jeden z nich je taxikář, druhý extravagantní pásek, třetí je počestný mladík, který se má za pár hodin ženit. Ten si navíc nic nepamatuje. Příslušníci podlehnou jeho prosbám a umožní mu odjet na svatbu, ovšem v jejich doprovodu. Přes veškeré pokusy utajit celou záležitost před svatebčany se všechno prozradí. Nevěstině matce se podaří přesvědčit Haničku, aby své obvinění odvolala. Z celého vylíčení inkriminované noci se stejně zdá, že k žádnému znásilnění nedošlo. Svatba se může konat a Hanička smutně opět čeká na nádraží na svůj vlak. Zdroj:filmovyprehled.cz

Hrají: Vladimír Pucholt, Pavel Landovský, Jiří Hrzán, Jan Vostrčil, Věra Walterová, Jan Libíček, Jan Schánilec

Režie: Jiří Krejčík

IMDb  76 % Kinobox  81 %

Svatba jako řemen online

Sledovat Svatba jako řemen online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Svatba jako řemen online, zda je ke stažení a zda má Svatba jako řemen dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Svatba jako řemen novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Svatba jako řemen, které najdeš na našem webu.

Komediální královna: 10 nejlepších komedií Ivy Janžurové
Komediální královna: 10 nejlepších komedií Ivy Janžurové
03.05.2019 12:00:00 | České novinky

Černá komedie Teroristka už do kin přilákala přes sto tisíc diváků, je tedy vidět, že Iva Janžurová stále dokáže nalákat diváky. Podívejme se proto na další desítku jejích úspěšných komedií.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

Svatba jako řemen recenze a hodnocení

Ve filmu Svatba jako řemen hrají Vladimír Pucholt, Pavel Landovský, Jiří Hrzán, Jan Vostrčil, Věra Walterová, Jan Libíček, Jan Schánilec.

Film Svatba jako řemen režíruje Jiří Krejčík.

Film Svatba jako řemen má 94 minut.

Film Svatba jako řemen můžete vidět na Voyo.

Film Svatba jako řemen je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.