FB pixel TP pixel
Den Skaldede Frisor

Svatba mezi citrony

Den Skaldede Frisor
Dánsko | 2012 | Romantické filmy | Rakovina | 116 minut

Po filmu Lepší svět oceněném Oscarem přichází režisérka Susanne Bier s mimořádnou romantickou komedií, která splňuje všechny definice tohoto žánru, přestože se nebojí ani vážných témat. Dvě velmi odlišné rodiny se setkávají v nádherné staré italské vile uprostřed citrónového sadu na pobřeží moře. Dů...

Po filmu Lepší svět oceněném Oscarem přichází režisérka Susanne Bier s mimořádnou romantickou komedií, která splňuje všechny definice tohoto žánru, přestože se nebojí ani vážných témat. Dvě velmi odlišné rodiny se setkávají v nádherné staré italské vile uprostřed citrónového sadu na pobřeží moře. Důvodem setkání je svatba krátce zamilované dvojice. Setkání rodiných příslušníků, starých lásek a kamarádů vynese na povrch spoustu vášní. Susanne Bier ve svém novém filmu Svatba mezi citróny spojila s citem a jistotou téma lásky, absurditu, humor, břitké dialogy, jemně vykreslené charaktery a zdánlivě jednoduché životní pravdy.Všechno, co je opravdu potřeba k šťastnému životu, je láska. I když si myslíme, že je po všem, možná všechno teprve začíná.

IMDb  66 %

Svatba mezi citrony online

Sledovat Svatba mezi citrony online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Svatba mezi citrony online, zda je ke stažení a zda má Svatba mezi citrony dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč

Svatba mezi citrony obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Svatba mezi citrony, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Svatba mezi citrony postavy.

Svatba mezi citrony zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 113 816 Kč
Návštěvnost v českých kinech
11 350 diváků

Svatba mezi citrony recenze a hodnocení