FB pixel TP pixel
Den Skaldede Frisor

Svatba mezi citrony

Den Skaldede Frisor
Dánsko | 2012 | Romantické filmy | Rakovina | 116 minut

Po filmu Lepší svět oceněném Oscarem přichází režisérka Susanne Bier s mimořádnou romantickou komedií, která splňuje všechny definice tohoto žánru, přestože se nebojí ani vážných témat. Dvě velmi odlišné rodiny se setkávají v nádherné staré italské vile uprostřed citrónového sadu na pobřeží moře. Dů...

Po filmu Lepší svět oceněném Oscarem přichází režisérka Susanne Bier s mimořádnou romantickou komedií, která splňuje všechny definice tohoto žánru, přestože se nebojí ani vážných témat. Dvě velmi odlišné rodiny se setkávají v nádherné staré italské vile uprostřed citrónového sadu na pobřeží moře. Důvodem setkání je svatba krátce zamilované dvojice. Setkání rodiných příslušníků, starých lásek a kamarádů vynese na povrch spoustu vášní. Susanne Bier ve svém novém filmu Svatba mezi citróny spojila s citem a jistotou téma lásky, absurditu, humor, břitké dialogy, jemně vykreslené charaktery a zdánlivě jednoduché životní pravdy.Všechno, co je opravdu potřeba k šťastnému životu, je láska. I když si myslíme, že je po všem, možná všechno teprve začíná.

Hrají: Pierce Brosnan, Trine Dyrholm, Molly Blixt Egelind, Sebastian Jessen, Paprika Steen, Ciro Petrone, Line Kruse

Režie: Susanne Bier

IMDb  65 % Kinobox  60 %

Svatba mezi citrony online

Sledovat Svatba mezi citrony online můžeš na Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Svatba mezi citrony online, zda je ke stažení a zda má Svatba mezi citrony dabing nebo titulky.

Stream
Stream
od 9. 3. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Svatba mezi citrony zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 113 816 Kč
Návštěvnost v českých kinech
11 350 diváků

Svatba mezi citrony recenze a hodnocení

Ve filmu Svatba mezi citrony hrají Pierce Brosnan, Trine Dyrholm, Molly Blixt Egelind, Sebastian Jessen, Paprika Steen, Ciro Petrone, Line Kruse.

Film Svatba mezi citrony režíruje Susanne Bier.

Film Svatba mezi citrony má 116 minut.

Film Svatba mezi citrony vidělo v českých kinech 11 350 diváků.

Film Svatba mezi citrony můžete vidět na Stream.

Film Svatba mezi citrony je online na Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.